Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. OKO-RES KU AZS Politechnika IV Rzeszów 10 20 100:29
2. UKS GIM-TIM 5 Stalowa Wola 10 15 83:55
3. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 10 14 86:62
4. LZS START ROKIETNICA Czelatyce 10 13 79:63
5. LKS Strażak Sośnica 10 11 72:72
6. MLKS Nurt Przemyśl 10 8 66:81

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 10 7 69:84
2. STS JORDAN w Woli Małej 10 7 69:84
3. GLKS JAWOR 1955 Jawornik Polski 10 6 60:94
4. KS Szówsko 10 6 77:91
5. ATS Bingo Ropczyce 10 3 51:97

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2023-01-22, godz. 11:00
Mecz nr: 266 11 (11. kolejka)
KS Szówsko 9:9 ATS Bingo Ropczyce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Hubert Żołyniak - Sławomir Niemiec 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:6)
Damian Gwóźdź - Julia Wiktor 1 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
Maciej Tomaszewski - Filip Wszołek 1 1:3 (7:11, 9:11, 11:6, 4:11)
Dawid Kiełt - Maciej Pieprzak 1 3:1 (10:12, 12;10, 11:7, 11:7)
D. Gwóźdź / D. Kiełt - S. Niemiec / F. Wszołek 1 3:2 (6:11, 11;9, 8:11, 11:7, 11:8)
H. Żołyniak / G. Porczak - J. Wiktor / M. Pieprzak 1 1:3 (9:11, 11:6, 12:14, 9:11)
Hubert Żołyniak - Julia Wiktor 1 3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:9)
Damian Gwóźdź - Sławomir Niemiec 1 1:3 (4:11, 9:11, 11:8, 8:11)
Dawid Kiełt - Filip Wszołek 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:5)
Maciej Tomaszewski - Maciej Pieprzak 1 0:3 (7:11, 1:11, 10:12)
Hubert Żołyniak - Filip Wszołek 1 3:0 (11:7, 11:9, 14:12)
Damian Gwóźdź - Maciej Pieprzak 1 2:3 (11:8, 11:8, 4:11, 7:11, 5:11)
Dawid Kiełt - Julia Wiktor 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
Dawid Kiełt - Sławomir Niemiec 1 2:3 (7:11, 11:6, 12:10, 11:13, 8:11)
Grzegorz Porczak - Filip Wszołek 1 3:0 (11:9, 13:11, 12:10)
Jacek Podolec - Julia Wiktor 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
Hubert Żołyniak - Maciej Pieprzak 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:4)
Maciej Tomaszewski - Sławomir Niemiec 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)