Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki I Sanok 11 19 106:50
2. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 18 97:39
3. LKS Strażak I Bratkówka 10 14 86:50
4. LUKS Strażak II Niżna Łąka 9 14 86:58
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10 13 89:65
6. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 10 11 77:76
7. UKS Iskra Iskrzynia 11 10 85:84
8. LUKS Burza Rogi 11 9 72:88
9. LKS Strażak II Bratkówka 11 9 68:94
10. LKS Parnas Stara Wieś 11 5 53:102
11. SKT I LO Wiki II Sanok 11 3 67:105
12. KTS Wola Komborska 11 1 34:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2022-01-09, godz. 11:00
Mecz nr: 356 10 (10. kolejka)
LKS Strażak I Bratkówka 8:10 LUKS Strażak II Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Paweł Zając - Konrad Hyziak 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:2)
Bartłomiej Englot - Piotr Kraś 1 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
Robert Zaremba - Filip Kołek 1 2:3 (11:6, 11:8, 5:11, 9:11, 10:12)
Bartosz Mika - Zbigniew Wajda 1 3:2 (8:11, 15:13, 8:11, 13:11, 11:4)
P. Zając / R. Zaremba - K. Hyziak / F. Kołek 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:9)
B. Mika / B. Englot - Z. Wajda / P. Kraś 1 1:3 (13:15, 5:11, 11:9, 7:11)
Paweł Zając - Piotr Kraś 1 2:3 (11:4, 11:9, 7:11, 9:11, 10:12)
Bartłomiej Englot - Konrad Hyziak 1 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
Bartosz Mika - Filip Kołek 1 3:2 (11:5, 11:6, 5:11, 5:11, 11:6)
Robert Zaremba - Zbigniew Wajda 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
Paweł Zając - Filip Kołek 1 3:2 (8:11, 11:5, 7:11, 14:12, 16:14)
Robert Zaremba - Konrad Hyziak 1 3:1 (14:12, 15:13, 5:11, 11:7)
Bartłomiej Englot - Zbigniew Wajda 1 0:3 (8:11, 7:11, 1:11)
Bartosz Mika - Piotr Kraś 1 3:2 (11:7, 6:11, 6:11, 11:8, 11:7)
Paweł Zając - Zbigniew Wajda 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:2, 8:11, 11:7)
Bartosz Mika - Konrad Hyziak 1 2:3 (8:11, 11:7, 8:11, 11:8, 7:11)
Bartłomiej Englot - Filip Kołek 1 1:3 (8:11, 11:3, 8:11, 5:11)
Robert Zaremba - Piotr Kraś 1 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)