Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Kąkolówka 11 21 109:59
2. ATS Bingo Ropczyce 11 16 100:61
3. TG Sokół Dynów 11 15 100:76
4. PUKS Arka Łętownia 10 13 85:76
5. UKS Olimp Łęki Dukielskie 11 11 93:92
6. LKS Turze Pole 11 11 85:88
7. LKS Kańczuga 11 11 83:93
8. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 9 10 68:64
9. LUKS Strażak Niżna Łąka 10 9 77:77
10. UKS Kępa Dębica 11 7 74:93
11. LKS Brzostowianka Brzostek 11 3 68:107
12. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 11 1 53:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2022-01-16, godz. 11:00
Mecz nr: 164 11 (11. kolejka)
UKS Kępa Dębica 9:9 LKS Brzostowianka Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Florek - Adrian Wilisowski 1 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
Maksymilian Miłoś - Józef Prokuski 1 3:1 (11:8, 11:9, 5:11, 11:2)
Mateusz Dąbrowski - Michał Urban 1 3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 6:11, 11:6)
Marcin Kleszcz - Kamil Gąsior 1 3:2 (10:12, 11:7, 2:11, 11:8, 11:5)
G. Florek / M. Miłoś - A. Wilisowski / J. Prokuski 1 0:3 (5:11, 1:11, 7:11)
M. Kleszcz / M. Dąbrowski - K. Andreasik / K. Gąsior 1 3:2 (4:11, 11:8, 11:8, 10:12, 11:8)
Grzegorz Florek - Józef Prokuski 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
Maksymilian Miłoś - Adrian Wilisowski 1 0:3 (8:11, 10:12, 5:11)
Marcin Kleszcz - Michał Urban 1 3:1 (12:10, 3:11, 11:6, 11:3)
Mateusz Dąbrowski - Kamil Gąsior 1 0:3 (5:11, 5:11, 3:11)
Grzegorz Florek - Michał Urban 1 3:2 (6:11, 12:10, 5:11, 11:9, 11:8)
Mateusz Dąbrowski - Adrian Wilisowski 1 0:3 (10:12, 7:11, 7:11)
Maksymilian Miłoś - Kamil Gąsior 1 2:3 (11:4, 11:9, 11:13, 7:11, 3:11)
Marcin Kleszcz - Józef Prokuski 1 2:3 (10:12, 7:11, 11:7, 11:2, 8:11)
Grzegorz Florek - Kamil Gąsior 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:8)
Marcin Kleszcz - Adrian Wilisowski 1 0:3 (5:11, 7:11, 10:12)
Maksymilian Miłoś - Kazimierz Andreasik 1 3:0 (11:8, 11:8, 15:13)
Mateusz Dąbrowski - Józef Prokuski 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)