Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 5 10 50:7
2. LKS II Turze Pole 5 10 50:8
3. KS Nagórzany 5 10 50:13
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 4 7 39:15
5. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 6 7 44:39
6. UKS Iskra II Iskrzynia 5 5 29:32
7. SKT I LO Wiki III Sanok 5 4 30:39
8. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 5 4 24:36
9. LUKS Pionier Średnia Wieś 6 1 32:59
10. TG Sokół Sanok 6 0 15:60
11. KTS II Wola Komborska 6 0 5:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-11-18, godz. 18:00
Mecz nr: 421 4 (4. kolejka)
LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 9:9 UKS Krzemień Ustrzyki Dolne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Tomasz Pietrasz - Janusz Kowalski 1 3:1 (11:7 8:11 11:5 11:6)
Andrzej Bober - Tomasz Dołżycki 1 3:0 (11:5 11:2 11:5)
Robert Adam - Maciej Batorski 1 0:3 (10:12 6:11 7:11)
Paweł Dudek - Piotr Zdziebko 1 3:0 (11:9 11:4 11:5)
T. Pietrasz / R. Adam - P. Zdziebko / M. Batorski 1 0:3 (9:11 6:11 8:11 )
A. Bober / P. Dudek - T. Dołżycki / J. Kowalski 1 3:0 (11:7 11:4 11:5)
Tomasz Pietrasz - Zbigniew Chmielowski 1 3:0 (11:4 11:4 11:5)
Andrzej Bober - Janusz Kowalski 1 1:3 (6:11 5:11 13:11 8:11)
Paweł Dudek - Maciej Batorski 1 3:1 (11:6 9:11 11:5 11:9)
Robert Adam - Piotr Zdziebko 1 0:3 (5:11 9:11 3:11)
Tomasz Pietrasz - Maciej Batorski 1 2:3 (11:4 9:11 11:5 10:12 8:11)
Robert Adam - Janusz Kowalski 1 0:3 (10:12 6:11 5:11)
Andrzej Bober - Piotr Zdziebko 1 1:3 (4:11 11:5 7:11 6:11)
Paweł Dudek - Zbigniew Chmielowski 1 0:3 (3:11 7:11 8:11)
Tomasz Pietrasz - Piotr Zdziebko 1 3:0 (11:8 11:4 11:7)
Paweł Dudek - Janusz Kowalski 1 3:2 (8:11 6:11 11:6 11:5 11:4)
Andrzej Bober - Maciej Batorski 1 0:3 (6:11 9:11 8:11)
Robert Adam - Zbigniew Chmielowski 1 3:2 (10:12 6:11 11:9 11:6 11:1)