Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 28 150:79
2. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
3. LUKS Burza Rogi 14 23 132:80
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 20 133:99
5. SKT I LO Wiki II Sanok 15 18 121:109
6. LKS Strażak II Bratkówka 14 15 112:85
7. UKS Iskra Iskrzynia 15 13 103:112

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Parnas Stara Wieś 14 15 97:94
2. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 14 96:110
3. KTS Brzozów 16 13 108:117
4. LKS II Turze Pole 14 12 97:110
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 14 7 80:130
6. LKS Błyskawica Leśniówka 15 4 66:137
7. UKS Spin Jasło 17 0 41:170

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-03-20, godz. 15:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:3 SKT I LO Wiki II Sanok

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Norbert Wojtuń - Piotr Pytlowany 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
Paweł Czekański - Marek Wronowski 1 3:1 (11:6, 11:8, 4:11, 11:5)
Tomasz Bargiel - Robert Wojciechowski 1 3:1 (11:5, 11:3, 6:11, 11:6)
Piotr Tomoń - Marcin Morawski 1 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 13:15)
P. Tomoń / T. Bargiel - M. Wronowski / M. Morawski 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:9)
N. Wojtuń / P. Czekański - P. Pytlowany / R. Wojciechowski 1 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 13:11)
Norbert Wojtuń - Marek Wronowski 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
Paweł Czekański - Piotr Pytlowany 1 0:3 (12:14, 5:11, 8:11)
Piotr Tomoń - Robert Wojciechowski 1 3:2 (11:6, 10:12, 11:7, 6:11, 11:2)
Tomasz Bargiel - Marcin Morawski 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
Norbert Wojtuń - Robert Wojciechowski 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:5)
Tomasz Bargiel - Piotr Pytlowany 1 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 10:12)
Paweł Czekański - Marcin Morawski 1 3:0 (12:10, 11:5, 12:10)