Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
2. LUKS Burza Rogi 13 23 125:70
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 13 22 120:65
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 16 107:79
5. SKT I LO Wiki II Sanok 13 16 108:98
6. LKS Strażak II Bratkówka 13 15 107:75
7. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 99:92
8. LKS Parnas Stara Wieś 13 13 87:93
9. LKS II Turze Pole 13 10 87:109
10. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 13 10 76:103
11. KTS Brzozów 13 7 78:113
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 7 78:120
13. LKS Błyskawica Leśniówka 13 4 61:117
14. UKS Spin Jasło 13 0 35:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-02-17, godz. 19:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
LKS Parnas Stara Wieś 9:9 LKS II Turze Pole

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dariusz Dydek - Jan Władyka 1 3:0 (11/4,11/5,11/9)
Jarosław Dydek - Rafał Bogaczewicz 1 3:1 (11/5,7/11,11/7,11/4)
Łukasz Biedka - Łukasz Stankiewicz 1 0:3 (3/11,5/11,5/11)
Michał Wadas - Wojciech Wojtoń 1 3:0 (11/8,11/6,11/7)
J. Dydek / Ł. Biedka - Ł. Stankiewicz / R. Bogaczewicz 1 1:3 (7/11,11/2,8/11,4/11)
M. Wadas / D. Dydek - J. Władyka / W. Wojtoń 1 3:0 (14/12,11/8,12/10)
Dariusz Dydek - Rafał Bogaczewicz 1 3:0 (11/9,11/8,11/8)
Jarosław Dydek - Jan Władyka 1 3:0 (11/4,11/2,11/6)
Michał Wadas - Łukasz Stankiewicz 1 1:3 (8/11,11/13,11/5,5/11)
Łukasz Biedka - Wojciech Wojtoń 1 3:1 (11/2,3/11,11/3,11/6)
Dariusz Dydek - Łukasz Stankiewicz 1 1:3 (8/11,11/13,11/6,3/11)
Łukasz Biedka - Albert Władyka 1 3:0 (11/6,11/6,11/6)
Jarosław Dydek - Wojciech Wojtoń 1 1:3 (11/8,9/11,10/12,2/11)
Łukasz Gierula - Rafał Bogaczewicz 1 2:3 (9/11,11/2,11/8,11/13,6/11)
Dariusz Dydek - Wojciech Wojtoń 1 1:3 (5/11,3/11,11/9,10/12)
Łukasz Gierula - Albert Władyka 1 2:3 (11/9,11/5,6/11,2/11,6/11)
Jarosław Dydek - Łukasz Stankiewicz 1 2:3 (5/11,13/15,11/8,11/9,9/11)
Łukasz Biedka - Rafał Bogaczewicz 1 3:2 (8/11,12/10,3/11,14/12,14/12)