Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
2. LUKS Burza Rogi 13 23 125:70
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 13 22 120:65
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 16 107:79
5. SKT I LO Wiki II Sanok 13 16 108:98
6. LKS Strażak II Bratkówka 13 15 107:75
7. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 99:92
8. LKS Parnas Stara Wieś 13 13 87:93
9. LKS II Turze Pole 13 10 87:109
10. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 13 10 76:103
11. KTS Brzozów 13 7 78:113
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 7 78:120
13. LKS Błyskawica Leśniówka 13 4 61:117
14. UKS Spin Jasło 13 0 35:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-02-26, godz. 18:00
Mecz nr: 13 (13. kolejka)
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10:5 UKS Spin Jasło

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Tomasz Pietrasz - Dariusz Hap 1 3:2 (10:12 11:6 10:12 12:10 11:3)
Mirosław Stankiewicz - Jan Słupski 1 3:0 (11:7 11:7 11:7)
Kamil Duplaga - Krzysztof Ślawski 1 3:2 (8:11 11:8 11:2 4:11 12:10)
Andrzej Bober - Piotr Zając 1 1:3 (11:7 11:13 8:11 9:11)
K. Duplaga / T. Pietrasz - J. Słupski / K. Ślawski 1 3:0 (11:9 11:8 11:9)
A. Bober / M. Stankiewicz - P. Zając / D. Hap 1 1:3 (10:12 11:8 9:11 7:11)
Tomasz Pietrasz - Jan Słupski 1 3:0 (11:2 11:5 11:6)
Mirosław Stankiewicz - Dariusz Hap 1 0:3 (1:11 9:11 10:12)
Andrzej Bober - Krzysztof Ślawski 1 3:2 (9:11 12:10 7:11 11:6 11:4)
Kamil Duplaga - Piotr Zając 1 3:2 (11:7 4:11 11:5 8:11 11:5)
Tomasz Pietrasz - Krzysztof Ślawski 1 3:0 (12:10 11:3 11:6)
Kamil Duplaga - Dariusz Hap 1 2:3 (8:11 7:11 14:12 11:9 4:11)
Mirosław Stankiewicz - Piotr Zając 1 1:3 (5:11 11:9 6:11 10:12)
Andrzej Bober - Jan Słupski 1 3:1 (7:11 11:8 11:5 11:5)
Tomasz Pietrasz - Piotr Zając 1 3:0 (11:6 11:5 11:5)