Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
2. LUKS Burza Rogi 13 23 125:70
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 13 22 120:65
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 16 107:79
5. SKT I LO Wiki II Sanok 13 16 108:98
6. LKS Strażak II Bratkówka 13 15 107:75
7. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 99:92
8. LKS Parnas Stara Wieś 13 13 87:93
9. LKS II Turze Pole 13 10 87:109
10. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 13 10 76:103
11. KTS Brzozów 13 7 78:113
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 7 78:120
13. LKS Błyskawica Leśniówka 13 4 61:117
14. UKS Spin Jasło 13 0 35:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-02-21, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:5 UKS Iskra Iskrzynia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Zbigniew Wajda - Łukasz Pojnar 1 2:3 (9;11,6;11,14;12,11;9,7;11)
Filip Kołek - Marzena Musiał 1 3:0 (11;2.11;8,11;7)
Sebastian Furmankiewicz - Dominik Habrat 1 1:3 (4;11,9;11,11;8,9;11)
Konrad Hyziak - Michał Pojnar 1 3:2 (9;11,11;6,11;4,6;11,11;7)
Z. Wajda / S. Furmankiewicz - Ł. Pojnar / M. Pojnar 1 3:2 (10;12,11;3,11;9,9;11,11;7)
K. Hyziak / F. Kołek - M. Musiał / D. Habrat 1 3:2 (11;9,11;13,6;11,11;7,11;7)
Zbigniew Wajda - Marzena Musiał 1 3:1 (11;5,4;11,11;5,11;9)
Filip Kołek - Łukasz Pojnar 1 0:3 (8;11,8;11,9;11)
Konrad Hyziak - Dominik Habrat 1 3:1 (4;11,11;5,12;10.11;6)
Sebastian Furmankiewicz - Michał Pojnar 1 0:3 (9;11.5;11.5;11)
Zbigniew Wajda - Dominik Habrat 1 3:1 (11;4,12;10,7;11.11;9)
Sebastian Furmankiewicz - Łukasz Pojnar 1 1:3 (5;11,11;6.5;11,4;11)
Filip Kołek - Michał Pojnar 1 3:1 (15;13.12;14.,11;8,11;9)
Konrad Hyziak - Marzena Musiał 1 3:1 (12;10.7;11.11;9.11;9)
Zbigniew Wajda - Michał Pojnar 1 3:1 (11;8,6;11.11;6,15;13)