Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 13 26 130:34
2. LUKS Burza Rogi 13 23 125:70
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 13 22 120:65
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 16 107:79
5. SKT I LO Wiki II Sanok 13 16 108:98
6. LKS Strażak II Bratkówka 13 15 107:75
7. UKS Iskra Iskrzynia 13 13 99:92
8. LKS Parnas Stara Wieś 13 13 87:93
9. LKS II Turze Pole 13 10 87:109
10. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 13 10 76:103
11. KTS Brzozów 13 7 78:113
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 7 78:120
13. LKS Błyskawica Leśniówka 13 4 61:117
14. UKS Spin Jasło 13 0 35:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-02-28, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8:10 UKS Olimp II Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Kamil Duplaga - Bartosz Ryczak 1 3:0 (11:5 11:7 11:9)
Mirosław Stankiewicz - Szczepan Ryczak 1 0:3 (4:11 7:11 10:12)
Andrzej Bober - Szymon Maciejewski 1 3:0 (11:5 11:9 11:7)
Tomasz Pietrasz - Konrad Wickowski 1 0:3 (6:11 9:11 8:11)
K. Duplaga / T. Pietrasz - K. Wickowski / S. Maciejewski 1 2:3 (13:15 13:11 9:11 11:3 3:11 )
A. Bober / M. Stankiewicz - B. Ryczak / S. Ryczak 1 0:3 (9:11 8:11 9:11)
Kamil Duplaga - Szczepan Ryczak 1 3:0 (11:9 11:9 15:13)
Mirosław Stankiewicz - Bartosz Ryczak 1 1:3 (9:11 8:11 11:6 9:11)
Tomasz Pietrasz - Szymon Maciejewski 1 3:0 (11:4 11:8 11:4)
Andrzej Bober - Konrad Wickowski 1 2:3 (11:8 9:11 10:12 12:10 10:12)
Kamil Duplaga - Szymon Maciejewski 1 3:0 (11:7 11:9 11:9)
Andrzej Bober - Bartosz Ryczak 1 3:2 (11:2 11:9 8:11 8:11 11:6)
Mirosław Stankiewicz - Konrad Wickowski 1 0:3 (5:11 6:11 6:11)
Tomasz Pietrasz - Szczepan Ryczak 1 3:0 (11:5 12:10 11:9)
Kamil Duplaga - Konrad Wickowski 1 2:3 (11:8 8:11 11:9 9:11 5:11)
Tomasz Pietrasz - Bartosz Ryczak 1 3:2 (5:11 9:11 11:9 11:8 11:9)
Mirosław Stankiewicz - Szymon Maciejewski 1 0:3 (6:11 5:11 11:13)
Andrzej Bober - Szczepan Ryczak 1 0:3 (8:11 7:11 8:11)