Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Burza Rogi 8 15 79:41
2. LUKS Strażak II Niżna Łąka 8 14 78:35
3. LKS Strażak II Bratkówka 8 13 76:33
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 8 12 70:41
5. LZS Orły Temidy 1989 I Domaradz 5 10 50:9
6. UKS Iskra Iskrzynia 8 9 60:55
7. SKT I LO Wiki II Sanok 7 7 57:61
8. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7 6 45:51
9. LKS Parnas Stara Wieś 8 6 46:62
10. KTS Brzozów 7 5 46:59
11. LKS II Turze Pole 8 4 41:71
12. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 8 3 42:77
13. LKS Błyskawica Leśniówka 8 2 37:77
14. UKS Spin Jasło 8 0 25:80

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-12-20, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
LKS Błyskawica Leśniówka 7:10 LKS II Turze Pole

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dawid Korzeniowski - Wojciech Wojtoń 1 3:2 (12:10, 6:11, 12:10, 10:12, 11:5)
Sebastian Szuba - Rafał Bogaczewicz 1 3:1 (11:13, 11:3, 11:7, 12:10)
Kamil Korzeniowski - Wojciech Sobolak 1 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
Dawid Korzeniowski - Rafał Bogaczewicz 1 3:2 (12:14, 9:11, 11:9, 11:3, 11:8)
D. Korzeniowski / S. Szuba - W. Wojtoń / W. Sobolak 1 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 11:13)
M. Harsze / K. Korzeniowski - R. Bogaczewicz / Ł. Stankiewicz 1 2:3 (4:11, 11:8, 11:7, 7:11, 3:11)
Sebastian Szuba - Wojciech Wojtoń 1 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
Michał Harsze - Wojciech Sobolak 1 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 11:8)
Piotr Rudziński - Łukasz Stankiewicz 1 0:3 (3:11, 5:11, 14:16)
Dawid Korzeniowski - Wojciech Sobolak 1 0:3 (11:13, 6:11, 9:11)
Piotr Rudziński - Wojciech Wojtoń 1 2:3 (5:11, 13:11, 7:11, 11:7, 4:11)
Sebastian Szuba - Łukasz Stankiewicz 1 0:3 (2:11, 2:11, 4:11)
Michał Harsze - Jan Władyka 1 3:2 (11:3, 11:7, 7:11, 3:11, 11:5)
Dawid Korzeniowski - Łukasz Stankiewicz 1 3:0 (11:8, 13:11, 11:9)
Michał Harsze - Wojciech Wojtoń 1 3:2 (11:5, 2:11, 11:5, 8:11, 11:7)
Sebastian Szuba - Wojciech Sobolak 1 0:3 (2:11, 4:11, 3:11)
Michał Harsze - Łukasz Stankiewicz 1 1:3 (9:11, 10:12, 10:12, 8:11)