Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 13 25 129:31
2. LZS Kąkolówka 11 19 107:38
3. MLKS Nurt Przemyśl 11 15 97:83
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 12 15 93:87
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 14 94:75
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 12 12 89:93

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 12 13 91:96
2. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 13 12 95:100
3. PKS KOLPING Jarosław 12 11 86:97
4. LKS Strażak Sośnica 12 4 76:112
5. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 12 3 57:117
6. UKS Spartakus Kolbuszowa 13 1 44:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-03-21, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
LKS Strażak Sośnica 9:9 GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Paweł Oziębło - Marek Padewski 1 1:3 (9:11, 11:8, 5:11, 8:11)
Maksymilian Mroczka - Dariusz Karnas 1 2:3 (9:11, 11:5, 9:11, 12:10, 10:12)
Jakub Kondrat - Jarosław Drożdż 1 0:3 (6:11, 11:7, 11:7)
Łukasz Ruchomski - Grzegorz Galej 1 3:1 (11:6, 11:7, 11:7)
Ł. Ruchomski / P. Oziębło - M. Padewski / J. Drożdż 1 3:1 (11:8, 11:8, 5:11, 11:8)
M. Mroczka / J. Kondrat - D. Karnas / G. Galej 1 2:3 (11:4, 4:11, 11:4, 9:11, 8:11)
Paweł Oziębło - Dariusz Karnas 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
Maksymilian Mroczka - Marek Padewski 1 3:2 (11:5, 11:3, 7:11, 9:11, 11:1)
Łukasz Ruchomski - Jarosław Drożdż 1 3:2 (4:11, 11:9, 11:3, 10:12, 11:5)
Jakub Kondrat - Grzegorz Galej 1 0:3 (4:11, 7:11, 11:13)
Paweł Oziębło - Jarosław Drożdż 1 3:1 (11:5, 11:3, 7:11, 11:7)
Zbigniew Ptasznik - Marek Padewski 1 1:3 (12:10, 3:11, 8:11, 5:11)
Maksymilian Mroczka - Grzegorz Galej 1 0:3 (10:12, 7:11, 4:11)
Łukasz Ruchomski - Dariusz Karnas 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
Paweł Oziębło - Grzegorz Galej 1 3:1 (10:12, 11:6, 11:3, 11:7)
Łukasz Ruchomski - Marek Padewski 1 2:3 (11:5, 11:2, 8:11, 4:11, 9:11)
Maksymilian Mroczka - Jarosław Drożdż 1 3:1 (11:2, 11:4, 9:11, 11:2)
Zbigniew Ptasznik - Dariusz Karnas 1 0:3 (9:11, 7:11, 7:11)