Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 11 21 109:29
2. LZS Kąkolówka 10 17 97:33
3. LKS Brzostowianka II Brzostek 9 13 80:56
4. MLKS Nurt Przemyśl 9 12 78:67
5. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 11 12 88:83
6. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 9 11 72:68
7. UKS Kępa II Dębica 11 11 81:92
8. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9 9 63:67
9. PKS KOLPING Jarosław 11 9 76:92
10. LKS Strażak Sośnica 11 3 67:103
11. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 11 3 53:107
12. UKS Spartakus Kolbuszowa 10 1 32:99

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-12-06, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
KU AZS Politechnika IV Rzeszów 9:9 GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Karol Hubka - Dariusz Karnas 1 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:9)
Piotr Żabiński - Marek Padewski 1 3:1 (5:11, 11:6, 12:10, 11:3)
Jakub Kopeć - Grzegorz Galej 1 2:3 (11:4, 11:4, 5:11, 9:11, 8:11)
Mikołaj Gerke - Jacek Szajnik 1 0:3 (3:11, 7:11, 4:11)
K. Hubka / M. Gerke - G. Galej / J. Szajnik 1 2:3 (11:6, 4:11, 12:10, 5:11, 6:11)
P. Żabiński / J. Kopeć - D. Karnas / M. Padewski 1 3:2 (7:11, 11:6, 11:8, 9:11, 11:6)
Karol Hubka - Marek Padewski 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:2)
Piotr Żabiński - Dariusz Karnas 1 0:3 (11:13, 8:11, 7:11)
Mikołaj Gerke - Grzegorz Galej 1 2:3 (11:13, 11:13, 11:6, 11:9, 7:11)
Jakub Kopeć - Jacek Szajnik 1 0:3 (15:17, 7:11, 11:13)
Karol Hubka - Grzegorz Galej 1 3:2 (11:9, 9:11, 11:3, 10:12, 12:10)
Jakub Kopeć - Dariusz Karnas 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
Piotr Żabiński - Jacek Szajnik 1 2:3 (9:11, 11:8, 13:11, 10:12, 9:11)
Mikołaj Gerke - Marek Padewski 1 3:1 (11:6, 11:1, 9:11, 11:8)
Karol Hubka - Jacek Szajnik 1 3:1 (11:8, 3:11, 11:9, 11:9)
Mikołaj Gerke - Dariusz Karnas 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
Piotr Żabiński - Grzegorz Galej 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:5)
Jakub Kopeć - Marek Padewski 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)