Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 11 21 109:29
2. LZS Kąkolówka 11 19 107:38
3. MLKS Nurt Przemyśl 11 15 97:83
4. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 11 15 92:77
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 14 94:75
6. KU AZS Politechnika IV Rzeszów 11 12 88:83

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa II Dębica 11 11 81:92
2. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 9 76:87
3. PKS KOLPING Jarosław 11 9 76:92
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 11 3 53:107
5. LKS Strażak Sośnica 11 3 67:103
6. UKS Spartakus Kolbuszowa 11 1 35:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-11-22, godz. 11:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
MLKS Nurt Przemyśl 10:8 UKS Kępa II Dębica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bartosz Sawa - Piotr Nykiel 1 2:3 (11:6, 11:6, 5:11, 8:11, 7:11)
Krzysztof Borowiak - Michał Wójcik 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:9)
Łukasz Kalinowski - Tomasz Niemiec 1 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:9)
Łukasz Polak - Tomasz Pragłowski 1 1:3 (10:12, 11:8, 8:11, 8:11)
Ł. Kalinowski / Ł. Polak - P. Nykiel / T. Niemiec 1 3:2 (8:11, 11:9, 11:8, 12:14, 11:8)
B. Sawa / K. Borowiak - M. Wójcik / T. Pragłowski 1 3:2 (11:9, 3:11, 13:15, 11:8, 11:7)
Bartosz Sawa - Michał Wójcik 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11)
Krzysztof Borowiak - Piotr Nykiel 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)
Łukasz Polak - Tomasz Niemiec 1 2:3 (6:11, 14:12, 9:11, 11:9, 10:12)
Łukasz Kalinowski - Tomasz Pragłowski 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:5)
Aleksandra Makar - Tomasz Niemiec 1 0:3 (2:11, 7:11, 7:11)
Łukasz Kalinowski - Piotr Nykiel 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:3)
Krzysztof Borowiak - Tomasz Pragłowski 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:7)
Łukasz Polak - Michał Wójcik 1 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 9:11, 7:11)
Aleksandra Makar - Tomasz Pragłowski 1 0:3 (7:11, 2:11, 8:11)
Wiktor Iwaniuch - Piotr Nykiel 1 0:3 (6:11, 2:11, 8:11)
Krzysztof Borowiak - Tomasz Niemiec 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:9)
Łukasz Kalinowski - Michał Wójcik 1 3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:5)