Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 13 25 129:45
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 13 20 123:73
3. PUKS Arka Łętownia 13 18 113:90
4. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 18 107:84
5. ATS Bingo Ropczyce 13 17 108:99
6. LKS Turze Pole 13 16 114:95
7. LKS Brzostowianka Brzostek 13 9 93:116

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG Sokół Dynów 13 11 99:107
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 13 10 100:111
3. SKT I LO Wiki Sanok 13 9 95:113
4. UKS Kępa Dębica 12 9 77:98
5. LKS Strażak Bratkówka 13 4 51:123
6. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 12 0 65:120

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-03-21, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
LKS Turze Pole 9:9 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bartłomiej Wiśniewski - Łukasz Madej 1 3:2 (11/6, 13/15, 5/11, 14/12, 11/8)
Jakub Gromek - Michał Klocek 1 2:3 (9/11, 4/11, 11/7, 11/4, 9/11)
Konrad Federczak - Dominik Stańko 1 1:3 (9/11, 4/11, 11/1, 5/11)
Rafał Graboń - Kamil Klocek 1 1:3 (7/11, 7/11, 11/8, 10/12)
J. Gromek / K. Federczak - Ł. Madej / K. Klocek 1 3:2 (1/11, 11/9, 11/9, 6/11, 11/2)
B. Wiśniewski / R. Graboń - M. Klocek / D. Stańko 1 3:1 (7/11, 11/4, 11/7, 11/8)
Bartłomiej Wiśniewski - Michał Klocek 1 3:1 (9/11, 11/8, 11/6, 12/10)
Jakub Gromek - Łukasz Madej 1 1:3 (4/11, 7/11, 11/8, 7/11)
Rafał Graboń - Dominik Stańko 1 3:2 (11/9, 11/8, 3/11, 10/12, 11/4)
Konrad Federczak - Kamil Klocek 1 1:3 (11/8, 8/11, 12/14, 8/11)
Bartłomiej Wiśniewski - Dominik Stańko 1 3:2 (10/12, 11/7, 9/11, 12/10, 11/5)
Konrad Federczak - Łukasz Madej 1 2:3 (11/3, 5/11, 11/6, 5/11, 4/11)
Jakub Gromek - Kamil Klocek 1 3:1 (9/11, 11/9, 11/9, 11/9)
Rafał Graboń - Michał Klocek 1 2:3 (11/3, 11/7, 11/13, 6/11, 4/11)
Bartłomiej Wiśniewski - Kamil Klocek 1 2:3 (3/11, 11/6, 8/11, 11/6, 10/12)
Rafał Graboń - Łukasz Madej 1 2:3 (11/4, 11/9, 10/12, 9/11, 5/11)
Jakub Gromek - Dominik Stańko 1 3:1 (11/3, 11/4, 7/11, 11/5)
Konrad Federczak - Michał Klocek 1 3:0 (13/11, 11/9, 11/9)