Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 12 23 119:45
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 18 107:84
3. PUKS Arka Łętownia 12 17 104:81
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 10 16 95:58
5. LKS Turze Pole 12 15 105:86
6. ATS Bingo Ropczyce 11 13 88:88
7. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 12 9 91:102
8. LKS Brzostowianka Brzostek 12 9 93:106
9. TG Sokół Dynów 12 9 89:103
10. UKS Kępa Dębica 12 9 77:98
11. SKT I LO Wiki Sanok 12 8 86:104
12. LKS Strażak Bratkówka 10 4 43:93
13. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 0 61:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-02-28, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
UKS Kępa Dębica 9:9 LKS Brzostowianka Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcin Kleszcz - Józef Prokuski 1 3:1 (11:5, 11:7, 5:11, 11:3)
Grzegorz Florek - Kamil Gąsior 1 3:2 (7:11, 11:9, 11:4, 7:11, 13:11)
Mateusz Dąbrowski - Michał Urban 1 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
Grzegorz Papiernik - Adrian Wilisowski 1 0:3 (4:11, 8:11, 8:11)
M. Kleszcz / M. Dąbrowski - K. Andreasik / M. Urban 1 3:0 (11:5, 13:11, 16:14)
G. Florek / G. Papiernik - A. Wilisowski / J. Prokuski 1 2:3 (15:17, 9:11, 12:10, 11:8, 6:11)
Marcin Kleszcz - Kamil Gąsior 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:9)
Grzegorz Florek - Józef Prokuski 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
Grzegorz Papiernik - Michał Urban 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
Mateusz Dąbrowski - Adrian Wilisowski 1 2:3 (11:3, 11:6, 6:11, 7:11, 8:11)
Marcin Kleszcz - Michał Urban 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:4)
Mateusz Dąbrowski - Kazimierz Andreasik 1 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 11:8, 11:8)
Grzegorz Florek - Adrian Wilisowski 1 0:3 (5:11, 7:11, 10:12)
Bartosz Mika - Kamil Gąsior 1 3:0 (11:8, 11:6, 14:12)
Marcin Kleszcz - Adrian Wilisowski 1 1:3 (17:15, 6:11, 7:11, 8:11)
Bartosz Mika - Kazimierz Andreasik 1 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 5:11)
Grzegorz Florek - Michał Urban 1 3:0 (11:1,11:8, 11:8)
Mateusz Dąbrowski - Kamil Gąsior 1 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)