Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 12 23 119:45
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 12 18 107:84
3. PUKS Arka Łętownia 12 17 104:81
4. UKS Olimp Łęki Dukielskie 10 16 95:58
5. LKS Turze Pole 12 15 105:86
6. ATS Bingo Ropczyce 11 13 88:88
7. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 12 9 91:102
8. LKS Brzostowianka Brzostek 12 9 93:106
9. TG Sokół Dynów 12 9 89:103
10. UKS Kępa Dębica 12 9 77:98
11. SKT I LO Wiki Sanok 12 8 86:104
12. LKS Strażak Bratkówka 10 4 43:93
13. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 0 61:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2021-02-28, godz. 16:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 7:10 LKS Turze Pole

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piotr Kolodczejczyk - Konrad Federczak 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:4)
Weronika Pelczar - Jakub Gromek 1 1:3 (12:10, 3:11, 9:11, 9:11)
Marek Manerowski - Rafał Graboń 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
Robert Wróbel - Bartłomiej Wiśniewski 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
W. Pelczar / R. Wróbel - K. Federczak / J. Gromek 1 0:3 (3:11, 4:11, 8:11)
P. Kolodczejczyk / M. Manerowski - R. Graboń / B. Wiśniewski 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 9:11)
Piotr Kolodczejczyk - Jakub Gromek 1 2:3 (9:11, 11:8, 11:7, 9:11, 8:11)
Weronika Pelczar - Konrad Federczak 1 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
Robert Wróbel - Rafał Graboń 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
Marek Manerowski - Bartłomiej Wiśniewski 1 0:3 (10:12, 14:16, 9:11)
Piotr Kolodczejczyk - Rafał Graboń 1 3:2 (11:4, 6:11, 11:7, 10:12, 11:8)
Marek Manerowski - Konrad Federczak 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 19:17)
Weronika Pelczar - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:2 (8:11, 11:6, 11:8, 5:11, 12:10)
Robert Wróbel - Jakub Gromek 1 3:2 (8:11, 11:8, 11:4, 9:11, 11:4)
Piotr Kolodczejczyk - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:2 (10:12, 11:8, 9:11, 11:8, 11:8)
Robert Wróbel - Konrad Federczak 1 1:3 (12:10, 12:14, 9:11, 2:11)
Weronika Pelczar - Rafał Graboń 1 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)