Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 22 110:17
2. LKS II Turze Pole 11 18 99:34
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 11 16 90:68
4. STK I LO Wiki II Sanok 11 15 90:60
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 11 13 78:74
6. KS Nagórzany 11 9 75:88

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Iskra Blizne 11 9 68:84
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 8 70:76
3. KTS Wola Komborska 11 8 56:88
4. KTS II Brzozów 11 2 33:104
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 11 0 34:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-02-22, godz. 16:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
LKS II Turze Pole 8:10 UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wojciech Wojtoń - Zbigniew Chmielowski 1 1:3 (8/11, 13/11, 4/11, 10/12)
Daniel Federczak - Maciej Batorski 1 0:3 (12/14, 8/11, 5/11)
Rafał Bogaczewicz - Marcin Gierla 1 3:0 (11/9, 12/10, 11/6)
Łukasz Stankiewicz - Piotr Zdziebko 1 3:0 (12/10, 11/9, 11/8)
R. Bogaczewicz / Ł. Stankiewicz - M. Batorski / P. Zdziebko 1 3:0 (11/9, 13/11, 12/10)
W. Wojtoń / D. Federczak - M. Gierla / T. Dołżycki 1 1:3 (8/11, 8/11, 11/9, 8/11)
Wojciech Wojtoń - Maciej Batorski 1 3:1 (8/11, 11/5, 11/7, 11/1)
Daniel Federczak - Zbigniew Chmielowski 1 1:3 (8/11, 5/11, 12/10, 9/11)
Łukasz Stankiewicz - Marcin Gierla 1 3:0 (11/6, 11/8, 11/9)
Rafał Bogaczewicz - Piotr Zdziebko 1 0:3 (6/11, 4/11, 10/12)
Wojciech Wojtoń - Tomasz Dołżycki 1 3:2 (8/11, 11/8, 9/11, 11/9, 11/4)
Rafał Bogaczewicz - Zbigniew Chmielowski 1 3:0 (11/9, 11/3, 12/10)
Daniel Federczak - Piotr Zdziebko 1 0:3 (1/11, 2/11, 5/11)
Łukasz Stankiewicz - Maciej Batorski 1 1:3 (7/11, 11/13, 11/9, 8/11)
Wojciech Wojtoń - Piotr Zdziebko 1 0:3 (4/11, 5/11, 6/11)
Łukasz Stankiewicz - Zbigniew Chmielowski 1 3:1 (9/11, 11/5, 11/8, 11/2)
Daniel Federczak - Tomasz Dołżycki 1 0:3 (5/11, 7/11, 9/11)
Rafał Bogaczewicz - Maciej Batorski 1 2:3 (8/11, 11/5, 12/10, 8/11, 8/11)