Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 130:25
2. LKS II Turze Pole 13 22 119:45
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 106:81
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 104:76
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 87:94
6. KS Nagórzany 13 9 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Iskra Blizne 13 13 88:91
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 90:79
3. KTS Wola Komborska 12 8 60:98
4. KTS II Brzozów 12 2 35:114
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 38:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-02-08, godz. 16:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
PKS Iskra Blizne 9:9 KS Nagórzany

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Słota - Konrad Mindur 1 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
Jakub Prugar - Piotr Błażejowski 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:8)
Beata Barska - Norbert Bednarczyk 1 2:3 (3:11, 9:11, 11:2, 11:5, 11:13)
Wiesław Śnieżek - Bartosz Gołda 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:8)
B. Barska / W. Śnieżek - B. Gołda / K. Mindur 1 3:0 (11:9, 11:9, 13:11)
J. Słota / J. Prugar - P. Błażejowski / N. Bednarczyk 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
Jakub Słota - Piotr Błażejowski 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
Jakub Prugar - Konrad Mindur 1 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
Wiesław Śnieżek - Norbert Bednarczyk 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:5, 6:11)
Beata Barska - Bartosz Gołda 1 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 5:11)
Jakub Słota - Norbert Bednarczyk 1 2:3 (11:8, 8:11, 12:10, 8:11, 7:11)
Beata Barska - Konrad Mindur 1 0:3 (7:11, 11:13, 9:11)
Jakub Prugar - Bartosz Gołda 1 0:3 (9:11, 1:11, 8:11)
Wiesław Śnieżek - Piotr Błażejowski 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:2)
Jakub Słota - Bartosz Gołda 1 3:2 (9:11, 11:9, 6:11, 14:12, 11:9)
Wiesław Śnieżek - Konrad Mindur 1 3:0 (11:6, 14:12, 11:8)
Jakub Prugar - Norbert Bednarczyk 1 0:3 (2:11, 5:11, 8:11)
Beata Barska - Piotr Błażejowski 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:1)