Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 13 26 2.000
2. LKS II Turze Pole 13 22 1.692
3. UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 13 18 1.385
4. STK I LO Wiki II Sanok 13 17 1.308
5. LZS Orły Temidy 1989 II Domaradz 13 13 1.000
6. KS Nagórzany 13 9 0.692

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. PKS Iskra Blizne 13 13 1.000
2. UKS Iskra II Iskrzynia 12 12 1.000
3. KTS Wola Komborska 12 8 0.667
4. KTS II Brzozów 12 2 0.167
5. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 13 0 0.000

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2019-12-03, godz. 17:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
PKS Iskra Blizne 3:10 UKS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wiesław Śnieżek - Zbigniew Chmielowski 1 3:1 (13:11, 11:3, 10:12, 11:4)
Jakub Słota - Marcin Gierla 1 0:3 (6:11, 6:11, 6:11)
Jakub Prugar - Maciej Batorski 1 0:3 (7:11, 8:11, 3:11)
Beata Barska - Piotr Zdziebko 1 2:3 (6:11, 14:12, 11:8, 12:14, 11:13)
B. Barska / W. Śnieżek - M. Batorski / P. Zdziebko 1 0:3 (9:11, 8:11, 4:11)
J. Słota / J. Prugar - M. Gierla / Z. Chmielowski 1 0:3 (9:11, 8:11, 10:12)
Wiesław Śnieżek - Marcin Gierla 1 3:1 (9:11, 11:3, 11:4, 11:5)
Jakub Słota - Zbigniew Chmielowski 1 2:3 (12:10, 7:11, 6:11, 11:9, 9:11)
Beata Barska - Maciej Batorski 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:8)
Jakub Prugar - Michał Barzycki 1 0:3 (6:11, 6:11, 6:11)
Jakub Słota - Piotr Zdziebko 1 0:3 (3:1, 7:11, 5:11)
Wiesław Śnieżek - Maciej Batorski 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
Jakub Prugar - Piotr Zdziebko 1 0:3 (9:11, 3:11, 8:11)