Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2020-03-04, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
UKS II Niedźwiada Dolna 3:15 KS Głobikowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Kinga Staroń - Mateusz Pieniążek 1 3:2 (11:8, 5:11, 8:11, 11:9, 11:9)
Karol Bobulski - Paweł Kozioł 1 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 5:11)
Krzysztof Ździebko - Leszek Asyngier 1 1:3 (6:11, 12:10, 6:11, 9:11)
Dominik Skóra - Piotr Kolbusz 1 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
K. Staroń / W. Skóra - P. Kozioł / M. Pieniążek 1 0:3 (3:11, 5:11, 3:11)
K. Ździebko / D. Skóra - P. Kolbusz / L. Asyngier 1 3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:9)
Kinga Staroń - Paweł Kozioł 1 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 7:11)
Weronika Skóra - Mateusz Pieniążek 1 0:3 (9:11, 8:11, 9:11)
Dominik Skóra - Leszek Asyngier 1 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 7:11)
Krzysztof Ździebko - Piotr Kolbusz 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 12:10)
Kinga Staroń - Leszek Asyngier 1 1:3 (8:11, 5:11, 11:6, 8:11)
Krzysztof Ździebko - Mateusz Pieniążek 1 2:3 (11:9, 10:12, 11:7, 9:11, 9:11)
Weronika Skóra - Piotr Kolbusz 1 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
Dominik Skóra - Paweł Kozioł 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 7:11)
Kinga Staroń - Piotr Kolbusz 1 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)
Dominik Skóra - Mateusz Pieniążek 1 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
Weronika Skóra - Leszek Asyngier 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
Krzysztof Ździebko - Paweł Kozioł 1 1:3 (11:4, 4:11, 8:11, 9:11)