Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2020-01-29, godz. 18:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
UKS II Niedźwiada Dolna 13:5 UKS Kępa III Dębica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Kinga Staroń - Kinga Strączek 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:4)
Weronika Skóra - Anna Gąsiorek 1 1:3 (5:11, 11:13, 11:7, 5:11)
Krzysztof Ździebko - Karol Kukla 1 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 9:11)
Dominik Skóra - Gabriela Chmiel 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:8)
W. Skóra / K. Staroń - K. Strączek / A. Gąsiorek 1 3:2 (11:5, 9:11, 11:6, 9:11, 11:9)
K. Ździebko / D. Skóra - G. Chmiel / K. Kukla 1 3:2 (11:5, 6:11, 11:8, 5:11, 11:6)
Kinga Staroń - Anna Gąsiorek 1 3:1 (11:5, 11:13, 11:4, 11:2)
Dominik Skóra - Karol Kukla 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
Krzysztof Ździebko - Gabriela Chmiel 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
Kinga Staroń - Karol Kukla 1 3:1 (11:6, 17:15, 11:13, 11:5)
Krzysztof Ździebko - Kinga Strączek 1 1:3 (23:21, 9:11, 9:11, 7:11)
Weronika Skóra - Kinga Strączek 1 0:3 (3:11, 8:11, 4:11)
Weronika Skóra - Gabriela Chmiel 1 3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 11:13, 14:12)
Dominik Skóra - Anna Gąsiorek 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
Kinga Staroń - Gabriela Chmiel 1 3:2 (11:4, 11:5, 7:11, 9:11, 11:6)
Dominik Skóra - Kinga Strączek 1 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:6)
Karol Bobulski - Karol Kukla 1 0:3 (5:11, 3:11, 4:11)
Krzysztof Ździebko - Anna Gąsiorek 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)