Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2020-01-15, godz. 16:30
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 15:3 UKS II Niedźwiada Dolna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Karol Hubka - Weronika Skóra 1 3:0 (11:5, 11:1, 11:2)
Karol Paśko - Karol Bobulski 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:4)
Mikołaj Gerke - Krzysztof Ździebko 1 1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 7:11)
Robert Grabas - Dominik Skóra 1 1:3 (11:13, 12:10, 9:11, 8:11)
K. Hubka / M. Gerke - K. Bobulski / W. Skóra 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:3)
K. Paśko / R. Grabas - K. Ździebko / D. Skóra 1 3:0 (11:7, 11:8, 12:10)
Karol Hubka - Karol Bobulski 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:2)
Karol Paśko - Weronika Skóra 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:5)
Robert Grabas - Krzysztof Ździebko 1 0:3 (5:11, 6:11, 5:11)
Mikołaj Gerke - Dominik Skóra 1 3:2 (10:12, 7:11, 11:9, 11:5, 11:7)
Karol Hubka - Krzysztof Ździebko 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:8)
Mikołaj Gerke - Weronika Skóra 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:5)
Karol Paśko - Dominik Skóra 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:4)
Robert Grabas - Karol Bobulski 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:3)
Karol Hubka - Dominik Skóra 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:6)
Robert Grabas - Weronika Skóra 1 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6)
Karol Paśko - Krzysztof Ździebko 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
Mikołaj Gerke - Karol Bobulski 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:1)