Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2019-12-03, godz. 19:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
UKS Kępa II Dębica 18:0 UKS Kępa III Dębica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Wójcik - Karol Kukla 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
Tomasz Pragłowski - Jakub Bilut 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
Kamil Tarała - Anna Gąsiorek 1 3:0 (12:10,11:7, 11:6)
Piotr Nykiel - Kinga Strączek 1 3:0 (14:12, 11:6, 11:7)
M. Wójcik / T. Pragłowski - J. Bilut / K. Kukla 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:5)
K. Tarała / P. Nykiel - A. Gąsiorek / K. Strączek 1 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:7)
Michał Wójcik - Jakub Bilut 1 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:6)
Tomasz Pragłowski - Karol Kukla 1 3:1 (9:11,11:2, 11:7, 11:7)
Piotr Nykiel - Anna Gąsiorek 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
Kamil Tarała - Kinga Strączek 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
Michał Wójcik - Anna Gąsiorek 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
Kamil Tarała - Karol Kukla 1 3:2 (12:10, 7:11, 7:11, 11:5, 12:10)
Tomasz Pragłowski - Kinga Strączek 1 3:1 (11:7,11:7, 10:12, 11:5)
Piotr Nykiel - Jakub Bilut 1 3:2 (11:8, 8:11, 7:11, 14:12, 11:6)
Michał Wójcik - Kinga Strączek 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:8)
Piotr Nykiel - Karol Kukla 1 3:2 (11:7, 7:11, 12:10, 7:11, 14:12)
Tomasz Pragłowski - Anna Gąsiorek 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
Mateusz Kurek - Jakub Bilut 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)