Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2019-11-05, godz. 18:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
UKS Kępa III Dębica 0:18 UKS Spartakus II Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Karol Kukla - Aleksander Serafin 1 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)
Jakub Bilut - Jan Wąsik 1 2:3 (6:11, 11:9, 11:8, 9:11, 6:11)
Gabriela Chmiel - Tadeusz Kardyś 1 0:3 (7:11, 12:14, 4:11)
Szymon Ciborowski - Marek Puzio 1 0:3 (2:11, 3:11, 1:11)
K. Kukla / G. Chmiel - A. Serafin / J. Wąsik 1 0:3 (8:11, 10:12, 9:11)
S. Ciborowski / J. Bilut - M. Puzio / T. Kardyś 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
Karol Kukla - Jan Wąsik 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
Jakub Bilut - Aleksander Serafin 1 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
Szymon Ciborowski - Tadeusz Kardyś 1 0:3 (4:11, 6:11, 1:11)
Gabriela Chmiel - Marek Puzio 1 1:3 (9:11, 11:4, 6:11, 4:11)
Karol Kukla - Tadeusz Kardyś 1 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 6:11)
Gabriela Chmiel - Aleksander Serafin 1 0:3 (2:11, 2:11, 2:11)
Jakub Bilut - Marek Puzio 1 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
Szymon Ciborowski - Jan Wąsik 1 0:3 (5:11, 4:11, 6:11)
Karol Kukla - Marek Puzio 1 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:9, 6:11)
Szymon Ciborowski - Aleksander Serafin 1 0:3 (0:11, 2:11, 8:11)
Jakub Bilut - Tadeusz Kardyś 1 0:3 (3:11, 3:11, 5:11)
Gabriela Chmiel - Jan Wąsik 1 0:3 (2:11, 4:11, 6:11)