Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. UKS Spartakus II Kolbuszowa 10 19 1.900
2. UKS Kępa II Dębica 9 16 1.778
3. KTS Zagorzyce 8 12 1.500
4. KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 9 13 1.444
5. ATS Bingo II Ropczyce 9 6 0.667
6. UKS II Niedźwiada Dolna 10 4 0.400
7. UKS Kępa III Dębica 9 2 0.222
8. KS Głobikowa 10 2 0.200

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2019-10-13, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
KU AZS V POLITECHNIKA Rzeszów 15:3 ATS Bingo II Ropczyce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Miłosz Misiuda - Ryszard Żabiński 1 3:1 (11:8, 11:7, 7:11, 11:5)
Jakub Kopeć - Piotr Żabiński 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:6)
Mikołaj Gerke - Michał Frączek 1 2:3 (6:11, 11:9, 8:11, 13:11, 9:11)
Karol Hubka - Julia Wiktor 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
M. Misiuda / K. Hubka - R. Żabiński / P. Żabiński 1 3:2 (7:11, 11:13, 11:6, 11:3, 11:8)
M. Gerke / J. Kopeć - M. Frączek / J. Wiktor 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:2)
Miłosz Misiuda - Piotr Żabiński 1 3:1 (9:11, 11:3, 11:5, 11:5)
Jakub Kopeć - Ryszard Żabiński 1 3:2 (4:11, 12:10, 11:6, 10:12, 11:9)
Karol Hubka - Michał Frączek 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:5)
Mikołaj Gerke - Julia Wiktor 1 3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 11:5)
Miłosz Misiuda - Michał Frączek 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:3)
Mikołaj Gerke - Ryszard Żabiński 1 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
Jakub Kopeć - Julia Wiktor 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:3, 13:11)
Karol Hubka - Piotr Żabiński 1 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:9)
Miłosz Misiuda - Julia Wiktor 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
Karol Hubka - Ryszard Żabiński 1 3:2 (13:15, 5:11, 11:8, 11:6, 11:7)
Jakub Kopeć - Michał Frączek 1 3:1 (11:3, 11:9, 4:11, 11:7)
Mikołaj Gerke - Piotr Żabiński 1 1:3 (12:10, 4:11, 9:11, 13:15)