Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 11 20 1.818
2. LKS Strażak Sośnica 11 18 1.636
3. LKS Darowice-Koniuszki 11 18 1.636
4. STS Jordan w Woli Małej 11 16 1.455
5. LKS Szarotka Rogóżno 11 11 1.000
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 4 1.000
7. LKS Kańczuga II 11 6 0.546
8. LKS II Kąkolówka 11 4 0.364
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12 4 0.333
10. LKS Jar II Kielnarowa 11 3 0.273

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2020-03-08, godz. 11:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 10:8 LKS II Kąkolówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Dąbrowski - Miłosz Wielgos 1 3:2 (11:4, 8:11, 6:11, 11:3, 11:8)
Bartosz Podwyszyński - Dominika Szozda 1 3:1 (12:10, 11:8, 9:11, 11:7)
Jakub Świniuch - Roman Hubka 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
Rafał Jamrogiewicz - Piotr Cygan 1 3:0 (11:2, 11:1, 11:2)
R. Jamrogiewicz / J. Dąbrowski - R. Hubka / P. Cygan 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
B. Podwyszyński / J. Świniuch - M. Wielgos / D. Szozda 1 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 9:11)
Jakub Dąbrowski - Dominika Szozda 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
Bartosz Podwyszyński - Miłosz Wielgos 1 2:3 (8:11, 7:11, 11:5, 12:10, 5:11)
Rafał Jamrogiewicz - Roman Hubka 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:5)
Jakub Świniuch - Piotr Cygan 1 2:3 (7:11, 11:8, 9:11, 11:9, 4:11)
Jakub Dąbrowski - Roman Hubka 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:8)
Jakub Świniuch - Miłosz Wielgos 1 0:3 (6:11, 10:12, 8:11)
Bartosz Podwyszyński - Piotr Cygan 1 3:1 (11:5, 10:12, 11:9, 11:9)
Bartosz Tonderys - Dominika Szozda 1 0:3 (6:11, 5:11, 5:11)
Jakub Dąbrowski - Piotr Cygan 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
Bartosz Tonderys - Jakub Hubka 1 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 6:11)
Bartosz Podwyszyński - Roman Hubka 1 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 7:11, 8:11)
Jakub Świniuch - Dominika Szozda 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)