Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. KU AZS VI POLITECHNIKA Rzeszów 11 20 1.818
2. LKS Strażak Sośnica 11 18 1.636
3. LKS Darowice-Koniuszki 11 18 1.636
4. STS Jordan w Woli Małej 11 16 1.455
5. LKS Szarotka Rogóżno 11 11 1.000
6. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 4 1.000
7. LKS Kańczuga II 11 6 0.546
8. LKS II Kąkolówka 11 4 0.364
9. KU AZS VII POLITECHNIKA Rzeszów 12 4 0.333
10. LKS Jar II Kielnarowa 11 3 0.273

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2019-10-27, godz. 11:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
LKS Kańczuga II 7:11 LKS Strażak Sośnica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcel Mroczka - Zbigniew Ptasznik 1 3:0 (12:10; 11:5; 11:7)
Patryk Kubicki - Piotr Partyka 1 0:3 (8:11; 7:11; 5:11)
Wojciech Kuźniar - Mieczysław Krakowiak 1 3:2 (12:10; 10:12; 13:11; 9:11; 12:10)
Tomasz Toczek - Łukasz Ruchomski 1 1:3 (7:11; 7:11; 11:6; 6:11)
M. Mroczka / T. Toczek - M. Krakowiak / P. Partyka 1 3:1 (11:7; 9::11; 13:11; 11:8)
W. Kuźniar / P. Kubicki - Z. Ptasznik / Ł. Ruchomski 1 3:1 (11:8; 11:9; 9:11; 11:3)
Marcel Mroczka - Piotr Partyka 1 3:0 (11:9; 11:8; 13:11)
Patryk Kubicki - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (3:11; 6:11; 9:11)
Wojciech Kuźniar - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (8:11; 4:11; 5:11)
Tomasz Toczek - Mieczysław Krakowiak 1 0:3 (9:11; 6:11; 11:13)
Julia Żygadło - Mieczysław Krakowiak 1 3:1 (7:11; 11:4; 11:7; 11:9)
Aleksandra Bednarska - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (6:11; 4:11; 7:11)
Anastazja Pakuła - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (8:11; 4:11; 7:11)
Julia Pilch - Piotr Partyka 1 0:3 (9:11; 7:11; 7:11)
Julia Żygadło - Łukasz Ruchomski 1 0:3 (2:11; 2:11; 8:11)
Julia Pilch - Zbigniew Ptasznik 1 0:3 (10:12; 6:11; 3:11)
Anastazja Pakuła - Mieczysław Krakowiak 1 1:3 (3:11; 8:11; 11:7; 4:11)
Aleksandra Bednarska - Piotr Partyka 1 3:0 (11:8; 11:7; 14:12)