Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 11 21 109:40
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 12 20 112:67
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 12 19 109:71
4. PKS Bartek Dębowiec 12 15 100:78
5. UKS Iskra Iskrzynia 12 13 92:75
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 12 81:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Bratkówka 12 10 90:89
2. LUKS Burza II Rogi 12 9 83:99
3. KTS Brzozów 12 9 83:104
4. LKS Parnas Stara Wieś 12 7 75:104
5. LUKS Burza I Rogi 13 7 74:110
6. UKS Spin Jasło 11 0 17:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-02-09, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
LKS Parnas Stara Wieś 5:10 LKS Strażak II Bratkówka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Kuliga - Wiesław Rysz 1 2:3 (11:4,7:11,4:11,11:9,12:14)
Michał Wadas - Bartłomiej Englot 1 3:2 (11:9,11:8,5:11,8:11,11:5)
Łukasz Biedka - Robert Zaremba 1 2:3 (11:9,12:10,8:11,7:11,8:11)
Dariusz Dydek - Damian Wywiórski 1 2:3 (11:8,8:11,10:12,11:6,8:11)
D. Dydek / M. Wadas - W. Rysz / R. Zaremba 1 2:3 (6:11,6:11,11:6,13:11,6:11)
Ł. Biedka / M. Kuliga - B. Englot / D. Wywiórski 1 3:0 (11:7,11:7,11:3)
Michał Kuliga - Bartłomiej Englot 1 3:0 (11:7,11:6,11:8)
Michał Wadas - Wiesław Rysz 1 3:2 (7:11,11:8,11:7,3:11,12:10)
Dariusz Dydek - Robert Zaremba 1 0:3 (11:13,6:11,10:12)
Łukasz Biedka - Damian Wywiórski 1 2:3 (11:13,11:4,8:11,11:5,8:11)
Michał Kuliga - Robert Zaremba 1 2:3 (5:11,11:5,9:11,11:5,8:11)
Łukasz Biedka - Wiesław Rysz 1 2:3 (9:11,3:11,11:8,11:8,6:11)
Michał Wadas - Damian Wywiórski 1 3:1 (11:7,12:10,5:11,13:11)
Dariusz Dydek - Bartłomiej Englot 1 2:3 (11:4,11:4,8:11,4:11,7:11)
Michał Kuliga - Damian Wywiórski 1 1:3 (7:11,9:11,11:9,10:12)