Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 5 10 50:19
2. UKS Olimp Łęki Dukielskie 5 8 48:26
3. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5 7 47:34
4. LUKS Burza II Rogi 4 5 34:30
5. UKS Iskra Iskrzynia 5 5 35:37
6. LKS Strażak II Bratkówka 4 4 31:21
7. PKS Bartek Dębowiec 4 4 32:32
8. LUKS Strażak II Niżna Łąka 4 4 29:32
9. LUKS Burza I Rogi 4 3 25:32
10. LKS Parnas Stara Wieś 5 2 34:41
11. KTS Brzozów 4 2 21:38
12. UKS Spin Jasło 5 0 6:50

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-11-03, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
LKS Parnas Stara Wieś 8:10 UKS Olimp Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Kuliga - Bogdan Maciejewski 1 0:3 (13:15,5:11,7:11)
Dariusz Dydek - Michał Węgrzyn 1 3:0 (11:7,11:1,11:2)
Łukasz Gierula - Bartosz Ryczak 1 3:0 (14:12,11:6,11:9)
Łukasz Biedka - Jacek Stasz 1 0:3 (13:15,10:12,6:11)
Ł. Gierula / D. Dydek - B. Maciejewski / B. Ryczak 1 0:3 (9:11,9:11,8:11)
M. Kuliga / Ł. Biedka - J. Stasz / S. Ryczak 1 0:3 (8:11,5:11,1:11)
Michał Kuliga - Michał Węgrzyn 1 3:0 (11:8,11:3,11:5)
Dariusz Dydek - Bogdan Maciejewski 1 3:2 (11:9,11:8,6:11,9:11,11:9)
Łukasz Biedka - Bartosz Ryczak 1 3:0 (11:7,12:10,11:7)
Łukasz Gierula - Jacek Stasz 1 0:3 (6:11,5:11,6:11)
Michał Kuliga - Bartosz Ryczak 1 3:1 (5:11,11:7,11:9,11:7)
Michał Wadas - Bogdan Maciejewski 1 0:3 (4:11,5:11,5:11)
Dariusz Dydek - Jacek Stasz 1 2:3 (11:7,13:11,5:11,9:11,7:11)
Łukasz Biedka - Szczepan Ryczak 1 3:1 (11:8,11:13,11:8,11:9)
Michał Kuliga - Jacek Stasz 1 1:3 (11:8,8:11,9:11,10:12)
Łukasz Biedka - Bogdan Maciejewski 1 0:3 (5:11,4:11,4:11)
Dariusz Dydek - Bartosz Ryczak 1 3:0 (12:10,11:9,11:8)
Michał Wadas - Szczepan Ryczak 1 2:3 (11:8,7:11,6:11,11:6,7:11)