Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 11 20 107:30
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 20 104:41
3. LKS Kańczuga 11 18 94:59
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 11 17 98:60
5. KTS Strażak Pruchnik 11 13 87:82
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 11 79:79

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 10 76:80
2. UKS Niedźwiada Dolna 11 7 74:90
3. UKS Spartakus Kolbuszowa 11 6 63:94
4. LKS Jar Kielnarowa 11 6 55:95
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 11 4 49:102
6. PUKS Arka II Łętownia 11 0 36:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-02-09, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 UKS Spartakus Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Sebastian Wójcik - Jacek Stadnicki 1 3:0 (11:9,11:9,11:8)
Michał Andreasik - Walenty Plis 1 3:1 (6:11,11:9,11:8,11:9)
Kamil Gąsior - Robert Stadnicki 1 3:1 (11:5,11:9,12:14,11:3)
Michał Urban - Dawid Piorun 1 3:0 (11:3,11:5,11:6)
S. Wójcik / A. Michoń - J. Stadnicki / R. Stadnicki 1 2:3 (3:11,11:9,8:11,11:8,12:14)
K. Gąsior / M. Urban - W. Plis / D. Piorun 1 3:0 (11:7,11:9,11:8)
Sebastian Wójcik - Walenty Plis 1 1:3 (9:11,5:11,11:9,6:11)
Michał Andreasik - Jacek Stadnicki 1 1:3 (8:11,0:11,11:7,4:11)
Michał Urban - Robert Stadnicki 1 0:3 (4:11,10:12,7:11)
Kamil Gąsior - Dawid Piorun 1 3:0 (11:7,11:5,11:8)
Sebastian Wójcik - Robert Stadnicki 1 3:2 (11:5,11:8,5:11,8:11,12:10)
Kamil Gąsior - Jacek Stadnicki 1 2:3 (9:11,11:9,12:10,9:11,9:11)
Michał Andreasik - Dawid Piorun 1 3:0 (11:6,11:8,11:8)
Michał Urban - Walenty Plis 1 3:2 (9:11,11:4,11:13,11:4,11:9)
Sebastian Wójcik - Dawid Piorun 1 3:0 (11:7,11:7,11:7)