Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS MIXRTVAGD.PL Tyczyn 11 20 107:30
2. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 11 20 104:41
3. LKS Kańczuga 11 18 94:59
4. KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów 11 17 98:60
5. KTS Strażak Pruchnik 11 13 87:82
6. LKS Brzostowianka II Brzostek 11 11 79:79

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 11 10 76:80
2. UKS Niedźwiada Dolna 11 7 74:90
3. UKS Spartakus Kolbuszowa 11 6 63:94
4. LKS Jar Kielnarowa 11 6 55:95
5. UKS ATS MALUSZKOWO Tyczyn 11 4 49:102
6. PUKS Arka II Łętownia 11 0 36:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2020-02-09, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
LKS Kańczuga 10:6 PUKS Arka II Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcel Mroczka - Grzegorz Rurak 1 0:3 (5:11; 14:16; 8:11)
Marek Frączek - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:8; 11:4; 11:1)
Patryk Kubicki - Łukasz Sieńko 1 3:0 (11:8; 11:9; 11:9)
Bartłomiej Rogala - Józef Kołodziej 1 3:0 (11:4; 11:6; 11:8)
M. Frączek / B. Rogala - K. Klocek / Ł. Sieńko 1 3:0 (11:5; 11:8; 11:3)
M. Mroczka / P. Kubicki - J. Kołodziej / G. Rurak 1 1:3 (9:11; 7:11; 11:9; 9:11)
Marcel Mroczka - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:6; 11:8; 11:7)
Marek Frączek - Grzegorz Rurak 1 3:2 (11:9; 10:12; 11:9; 10:12; 12:10)
Bartłomiej Rogala - Łukasz Sieńko 1 3:0 (11:3; 11:7; 11:4)
Patryk Kubicki - Józef Kołodziej 1 1:3 (7:11; 11:8; 7:11; 4:11)
Marcel Mroczka - Łukasz Sieńko 1 0:3 (6:11; 7:11; 10:12)
Patryk Kubicki - Grzegorz Rurak 1 3:2 (9:11; 11:8; 9:11; 12:10; 12:10)
Marek Frączek - Józef Kołodziej 1 2:3 (11:6; 11:13; 10:12; 12:10; 8:11)
Bartłomiej Rogala - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:1; 11:7; 11:7)
Marcel Mroczka - Józef Kołodziej 1 0:3 (8:11; 8:11; 8:11)
Bartłomiej Rogala - Grzegorz Rurak 1 3:0 (13:11; 11:5; 11:5)