Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt Ratio
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 13 23 1.769
2. LKS Turze Pole 13 22 1.692
3. LKS Brzostowianka Brzostek 13 19 1.462
4. UKS Kępa Dębica 13 14 1.077
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 13 13 1.000
6. TG Sokół Dynów 13 13 1.000

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt Ratio
1. ATS Bingo Ropczyce 12 12 1.000
2. PUKS Arka Łętownia 13 12 0.923
3. SKT I LO Wiki Sanok 12 11 0.917
4. LKS Strażak Bratkówka 12 5 0.417
5. MLKS Nurt Przemyśl 13 5 0.385
6. LZS Kąkolówka 12 3 0.250

(*) - W związku z decyzją Zarządu POZTS o przedwczesnym zakończeniu sezonu rozgrywek ligowych, klasyfikacja końcowa ligi została ustalona na podstawie aktualnych tabel. Z uwagi na różną liczbę rozegranych meczów przez poszczególne drużyny, parametrem decydującym o kolejności jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do liczby rozegranych meczów. W przypadku równej wartości parametru ratio, o pozycji w tabeli decyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

Dane meczu

Data: 2019-11-24, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:8 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piotr Kolodczejczyk - Dominik Stańko 1 2:3 (7:11, 13:11, 7:11, 11:9, 5:11)
Jerzy Zajdel - Patryk Misiak 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:7)
Marek Manerowski - Michał Klocek 1 3:2 (11:4, 6:11, 9:11, 11:9, 11:9)
Weronika Pelczar - Łukasz Madej 1 2:3 (11:6, 11:4, 6:11, 10:12, 6:11)
P. Kolodczejczyk / M. Manerowski - Ł. Madej / P. Misiak 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:4)
J. Zajdel / W. Pelczar - D. Stańko / M. Klocek 1 3:2 (6:11, 11:8, 3:11, 11:6, 11:7)
Piotr Kolodczejczyk - Patryk Misiak 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:6)
Jerzy Zajdel - Dominik Stańko 1 2:3 (11:13, 5:11, 11:5, 11:6, 3:11)
Weronika Pelczar - Michał Klocek 1 3:1 (9:11, 11:9, 13:11, 11:6)
Piotr Kolodczejczyk - Michał Klocek 1 0:3 (6:11, 12:14, 10:12)
Marek Manerowski - Dominik Stańko 1 3:2 (1:11,11:9, 9:11, 11:8, 11:4)
Jerzy Zajdel - Łukasz Madej 1 3:2 (11:1, 12:10, 7:11, 11:13, 11:9)
Weronika Pelczar - Patryk Misiak 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
Piotr Kolodczejczyk - Łukasz Madej 1 1:3 (7:11, 13:11, 11:13, 5:11)
Robert Wróbel - Dominik Stańko 1 2:3 (10:12, 12:10, 11:4, 8:11, 8:11)
Jerzy Zajdel - Michał Klocek 1 2:3 (6:11, 11:4, 7:11, 11:7, 8:11)
Marek Manerowski - Patryk Misiak 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:8)
Marek Manerowski - Łukasz Madej 1 2:3 (11:6, 8:11, 11:9, 7:11, 9:11)