Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak Niżna Łąka 11 19 105:60
2. LKS Brzostowianka Brzostek 10 15 93:70
3. LKS Turze Pole 9 14 83:57
4. UKS Kępa Dębica 10 13 84:70
5. TG Sokół Dynów 9 12 84:67
6. ATS Bingo Ropczyce 11 10 90:86
7. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9 10 72:70
8. SKT I LO Wiki Sanok 10 10 80:79
9. PUKS Arka Łętownia 10 8 82:83
10. LKS Strażak Bratkówka 10 3 58:93
11. LZS Kąkolówka 9 2 53:86
12. MLKS Nurt Przemyśl 10 2 35:98

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-09-27, godz. 17:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
LZS Kąkolówka 7:10 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wojciech Kruczek - Dominik Stańko 1 3:2 (11;6.11:9.8:11.9:11.11:9.)
Janusz Sobkowicz - Patryk Misiak 1 1:3 (9:11.11:8.7:11.6:11.)
Krzysztof Skiba - Michał Klocek 1 0:3 (14;16.11:13.6:11.)
Grzegorz Sobkowicz - Łukasz Madej 1 3:0 (11:4.11:9.12:10.)
W. Kruczek / G. Sobkowicz - Ł. Madej / P. Misiak 1 3:2 (11:7.7:11.11:7.12:14.11:7.)
J. Sobkowicz / K. Skiba - D. Stańko / M. Klocek 1 0:3 (8;11.8:11.10:12.)
Wojciech Kruczek - Patryk Misiak 1 3:1 (.11:7.5:11.11;8.11:7.)
Janusz Sobkowicz - Dominik Stańko 1 1:3 (6:11.8:11.11:8.10:12.)
Grzegorz Sobkowicz - Michał Klocek 1 3:2 (11;5.11:7.4:11.8:11.11:6.)
Krzysztof Skiba - Łukasz Madej 1 0:3 (9;11.9:11.9:11.)
Wojciech Kruczek - Michał Klocek 1 3:0 (11;6.11;6.15:13.)
Krzysztof Skiba - Dominik Stańko 1 2:3 (11;8.11:7.6:11.5:11.4:11.)
Janusz Sobkowicz - Łukasz Madej 1 2:3 (16:14.7:11.6:11.11:9.3:11.)
Grzegorz Sobkowicz - Patryk Misiak 1 3:0 (11:5.11:6.11:5.)
Wojciech Kruczek - Łukasz Madej 1 0:3 (7;11.6:11.5;11.)
Grzegorz Sobkowicz - Dominik Stańko 1 1:3 (11;9.3:11.13:15.7:11.)
Janusz Sobkowicz - Michał Klocek 1 2:3 (8:11.11:7.6:11.11:5.4:11.)