Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Tornado Wrocanka UKS Spin Jasło 8:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
TKS Pro-Familia II Wojaszówka PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2018-10-06
g. 11:00

2
UKS Spin Jasło TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Błyskawica Leśniówka 0:10 Szczegóły
2018-10-27
g. 11:00

2
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Tornado Wrocanka 10:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka UKS Spin Jasło 1:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
UKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 1:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 4:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 09:30

3
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2018-10-20
g. 17:00

3
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Tornado Wrocanka 4:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 11:00

4
UKS Spin Jasło UKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Tornado Wrocanka UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin Jasło 4:10 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

5
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2018-11-12
g. 10:00

5
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS Błyskawica Leśniówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 7:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Strażak III Bratkówka UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2018-12-22
g. 11:00

6
UKS Spin Jasło UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 9:9 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
UKS Tornado Wrocanka GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2018-12-14
g. 17:00

6
LKS Strażak III Bratkówka UKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

7
UKS Cebulka Warzyce UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

7
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS Olimp III Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-12-15
g. 09:30

7
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Tornado Wrocanka -:- Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00

8
UKS Spin Jasło GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Tornado Wrocanka PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
PKS Bartek II Dębowiec UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
GMKS Strzelec II Frysztak TKS Pro-Familia II Wojaszówka -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka -:- Szczegóły