Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp III Łęki Dukielskie 18 34 175:64
2. UKS Cebulka Warzyce 18 32 175:98
3. PKS Bartek II Dębowiec 18 29 160:91
4. UKS Tornado Wrocanka 18 21 156:106
5. UKS Spin Jasło 18 18 124:125
6. GMKS Strzelec II Frysztak 18 16 131:136
7. UKS Błyskawica Leśniówka 18 13 108:136
8. LUKS Strażak III Niżna Łąka 18 8 93:156
9. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 18 6 70:168
10. LKS Strażak III Bratkówka 18 3 64:176

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Tornado Wrocanka UKS Spin Jasło 8:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
TKS Pro-Familia II Wojaszówka PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2018-10-06
g. 11:00

2
UKS Spin Jasło TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Błyskawica Leśniówka 0:10 Szczegóły
2018-10-27
g. 11:00

2
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Tornado Wrocanka 10:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka UKS Spin Jasło 1:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
UKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 1:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec II Frysztak 4:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 09:30

3
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2018-10-20
g. 17:00

3
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Tornado Wrocanka 4:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 11:00

4
UKS Spin Jasło UKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Tornado Wrocanka UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin Jasło 4:10 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

5
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec 10:0 Szczegóły
2018-11-12
g. 10:00

5
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS Błyskawica Leśniówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 7:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Strażak III Bratkówka UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2018-12-22
g. 11:00

6
UKS Spin Jasło UKS Olimp III Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 9:9 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
UKS Tornado Wrocanka GMKS Strzelec II Frysztak 10:5 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2018-12-14
g. 17:00

6
LKS Strażak III Bratkówka UKS Błyskawica Leśniówka 10:7 Szczegóły
2018-12-27
g. 17:00

7
UKS Cebulka Warzyce UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

7
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Bartek II Dębowiec 6:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS Olimp III Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-12-15
g. 09:30

7
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00

8
UKS Spin Jasło GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Tornado Wrocanka PKS Bartek II Dębowiec 8:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2019-01-18
g. 17:00

8
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
PKS Bartek II Dębowiec UKS Spin Jasło 10:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
GMKS Strzelec II Frysztak TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:6 Szczegóły
2019-01-19
g. 11:00

9
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka 1:10 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce 9:9 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec UKS Błyskawica Leśniówka 10:3 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spin Jasło 10:5 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
UKS Tornado Wrocanka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:0 Szczegóły
2019-02-16
g. 11:00

11
UKS Cebulka Warzyce TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:6 Szczegóły
2019-02-23
g. 15:30

11
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek II Dębowiec 3:10 Szczegóły
2019-02-16
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło UKS Tornado Wrocanka 5:10 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
GMKS Strzelec II Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:6 Szczegóły
2019-02-23
g. 11:00

12
UKS Cebulka Warzyce UKS Błyskawica Leśniówka 10:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 14:00

12
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:0 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

12
UKS Spin Jasło LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
UKS Tornado Wrocanka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:2 Szczegóły
2019-03-12
g. 18:00

13
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 3:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 14:00

13
UKS Olimp III Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 10:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
PKS Bartek II Dębowiec UKS Tornado Wrocanka 10:5 Szczegóły
2019-02-27
g. 16:30

13
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Spin Jasło 0:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
UKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Cebulka Warzyce 7:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
PKS Bartek II Dębowiec TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
UKS Tornado Wrocanka UKS Błyskawica Leśniówka 10:3 Szczegóły
2019-03-09
g. 11:00

14
UKS Spin Jasło LKS Strażak III Bratkówka 10:4 Szczegóły
2019-03-16
g. 11:00

15
UKS Cebulka Warzyce UKS Tornado Wrocanka 10:7 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Spin Jasło 10:1 Szczegóły
2019-03-21
g. 16:00

15
UKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec II Frysztak 9:9 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:3 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 5:10 Szczegóły
2019-03-23
g. 11:00

16
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek II Dębowiec 10:8 Szczegóły
2019-03-30
g. 15:00

16
UKS Tornado Wrocanka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
TKS Pro-Familia II Wojaszówka GMKS Strzelec II Frysztak 2:10 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin Jasło 10:3 Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00

17
UKS Spin Jasło UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp III Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Błyskawica Leśniówka 4:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
UKS Tornado Wrocanka LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

18
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp III Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2019-02-21
g. 19:00

18
UKS Spin Jasło PKS Bartek II Dębowiec 4:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Tornado Wrocanka 9:9 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Błyskawica Leśniówka 3:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
LKS Strażak III Bratkówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 6:10 Szczegóły