Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 6 12 60:13
2. LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 6 10 58:27
3. KTS Brzozów 6 10 53:24
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 6 8 46:29
5. KS Nagórzany 6 6 33:47
6. SKT SP3 II Sanok 6 4 34:47
7. PKS Iskra Blizne 7 4 37:59
8. KTS Wola Komborska 7 2 23:68
9. UKS Iskra II Iskrzynia 6 0 30:60

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne 7:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
KTS Wola Komborska KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
SKT SP3 II Sanok LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
PKS Iskra Blizne KTS Wola Komborska 10:2 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT SP3 II Sanok 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS II Turze Pole PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KS Nagórzany KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2018-10-13
g. 17:00

3
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
PKS Iskra Blizne KS Nagórzany 6:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
KTS Brzozów SKT SP3 II Sanok 10:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2018-11-23
g. 19:00

4
KTS Wola Komborska LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
SKT SP3 II Sanok PKS Iskra Blizne 10:5 Szczegóły
2018-11-24
g. 16:00

5
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów 8:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
KS Nagórzany KTS Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
PKS Iskra Blizne LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:30

6
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KTS Wola Komborska SKT SP3 II Sanok 2:10 Szczegóły
2018-12-01
g. 18:00

6
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 10:0 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00

7
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
SKT SP3 II Sanok LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Brzozów -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
KTS Wola Komborska KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2018-12-22
g. 16:30

8
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 Domaradz -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
KS Nagórzany SKT SP3 II Sanok -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
KTS Brzozów PKS Iskra Blizne -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2019-01-19
g. 16:00

9
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KS Nagórzany -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
SKT SP3 II Sanok UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły