Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Brzozów 16 29 152:43
2. LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 16 29 157:63
3. LKS II Turze Pole 16 23 139:74
4. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 16 23 134:80
5. SKT SP3 II Sanok 16 16 111:107
6. KS Nagórzany 16 12 80:129
7. PKS Iskra Blizne 16 8 68:143
8. UKS Iskra II Iskrzynia 16 2 60:157
9. KTS Wola Komborska 16 2 53:158

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Iskra II Iskrzynia PKS Iskra Blizne 7:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
KTS Wola Komborska KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
KS Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
SKT SP3 II Sanok LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
PKS Iskra Blizne KTS Wola Komborska 10:2 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 3:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne SKT SP3 II Sanok 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 10:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS II Turze Pole PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KS Nagórzany KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2018-10-13
g. 17:00

3
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska UKS Iskra II Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
PKS Iskra Blizne KS Nagórzany 6:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
KTS Brzozów SKT SP3 II Sanok 10:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
UKS Iskra II Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2018-11-23
g. 19:00

4
KTS Wola Komborska LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
SKT SP3 II Sanok PKS Iskra Blizne 10:5 Szczegóły
2018-11-24
g. 16:00

5
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów 8:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
KS Nagórzany KTS Wola Komborska 10:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS II Turze Pole UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
PKS Iskra Blizne LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:30

6
KTS Brzozów KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 10:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KTS Wola Komborska SKT SP3 II Sanok 2:10 Szczegóły
2018-12-01
g. 18:00

6
LKS II Turze Pole KS Nagórzany 10:0 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00

7
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
SKT SP3 II Sanok LKS II Turze Pole 7:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
KS Nagórzany UKS Iskra II Iskrzynia 10:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
KTS Wola Komborska KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 4:10 Szczegóły
2018-12-22
g. 16:30

8
LKS II Turze Pole LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 7:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

8
KS Nagórzany SKT SP3 II Sanok 5:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
KTS Brzozów PKS Iskra Blizne 10:0 Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00

9
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:00

9
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz KS Nagórzany 10:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

9
SKT SP3 II Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
UKS Iskra II Iskrzynia LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 1:10 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
LKS II Turze Pole KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KS Nagórzany 10:1 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

10
PKS Iskra Blizne SKT SP3 II Sanok 6:10 Szczegóły
2019-02-22
g. 18:00

11
KTS Brzozów UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
KTS Wola Komborska LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 2:10 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
PKS Iskra Blizne LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00

11
SKT SP3 II Sanok KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
KTS Brzozów KTS Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
KS Nagórzany LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 2:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

12
UKS Iskra II Iskrzynia SKT SP3 II Sanok 0:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
PKS Iskra Blizne KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2019-03-08
g. 18:30

13
KS Nagórzany LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

13
LKS II Turze Pole SKT SP3 II Sanok 10:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
KTS Brzozów KS Nagórzany 10:0 Szczegóły
2019-03-09
g. 16:00

14
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz PKS Iskra Blizne 10:1 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
UKS Iskra II Iskrzynia LKS II Turze Pole 2:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

14
SKT SP3 II Sanok KTS Wola Komborska 10:3 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00

15
SKT SP3 II Sanok KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2019-03-15
g. 16:30

15
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 4:10 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
KTS Wola Komborska KS Nagórzany 3:10 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

15
PKS Iskra Blizne UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
LKS II Turze Pole KTS Brzozów 4:10 Szczegóły
2019-03-23
g. 16:00

16
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz SKT SP3 II Sanok 10:3 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

16
UKS Iskra II Iskrzynia KS Nagórzany 7:10 Szczegóły
2019-03-16
g. 17:00

16
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2019-03-30
g. 16:00

17
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne KTS Brzozów 5:10 Szczegóły
2019-03-30
g. 16:00

17
LKS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
KS Nagórzany PKS Iskra Blizne 10:2 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

17
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Wola Komborska 10:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
KTS Brzozów LKS Orły Temidy 1989 Domaradz 9:9 Szczegóły
2019-04-05
g. 18:00

18
LKS II Turze Pole KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
SKT SP3 II Sanok KS Nagórzany 10:4 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

18
KTS Wola Komborska PKS Iskra Blizne 7:10 Szczegóły