Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKTS Mielec 5 10 71:19
2. UKS Kępa II Dębica 6 9 59:49
3. UKS II Niedźwiada Dolna 5 8 57:33
4. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 5 6 66:24
5. ATS Bingo II Ropczyce 5 6 50:40
6. LKS Brzostowianka III Brzostek 4 5 42:30
7. KS II Głobikowa 6 2 37:71
8. UKS Kępa III Dębica 5 0 20:70
9. UKS SP Korzeniów 5 0 12:78

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-14
g. 11:00

1
ATS Bingo II Ropczyce MKTS Mielec 3:15 Szczegóły
2018-10-22
g. 16:00

1
UKS Kępa III Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 4:14 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

1
KS II Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 6:12 Szczegóły
2018-10-23
g. 16:00

1
UKS Kępa II Dębica UKS SP Korzeniów 13:5 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa ATS Bingo II Ropczyce 6:12 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
MKTS Mielec UKS Kępa III Dębica 12:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
UKS II Niedźwiada Dolna KS II Głobikowa 10:8 Szczegóły
2018-11-03
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

3
UKS Kępa III Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 1:17 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:00

3
KS II Głobikowa MKTS Mielec 6:12 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
UKS Kępa II Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 11:7 Szczegóły
2018-11-24
g. 11:00

3
UKS SP Korzeniów LKS Brzostowianka III Brzostek 0:18 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa KS II Głobikowa 17:1 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
MKTS Mielec UKS Kępa II Dębica 14:4 Szczegóły
2018-12-05
g. 17:00

4
UKS II Niedźwiada Dolna UKS SP Korzeniów 11:7 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa III Dębica 17:1 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
UKS Kępa II Dębica UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
UKS SP Korzeniów MKTS Mielec 0:18 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS II Niedźwiada Dolna 3:15 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

5
KS II Głobikowa ATS Bingo II Ropczyce 6:12 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP Korzeniów 18:0 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00

6
MKTS Mielec LKS Brzostowianka III Brzostek -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

6
ATS Bingo II Ropczyce UKS Kępa II Dębica 6:12 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

6
UKS Kępa III Dębica KS II Głobikowa 8:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
UKS II Niedźwiada Dolna MKTS Mielec -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
UKS SP Korzeniów ATS Bingo II Ropczyce -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

7
UKS Kępa II Dębica UKS Kępa III Dębica -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS II Niedźwiada Dolna -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
ATS Bingo II Ropczyce LKS Brzostowianka III Brzostek -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
UKS Kępa III Dębica UKS SP Korzeniów -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

8
KS II Głobikowa UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
MKTS Mielec UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
UKS II Niedźwiada Dolna ATS Bingo II Ropczyce -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa III Dębica -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

9
UKS SP Korzeniów KS II Głobikowa -:- Szczegóły