Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ATS Tyczyn 14 23 187:65
2. PUKS Arka II Łętownia 13 23 159:75
3. STS Jordan Wola Mała 14 19 148:104
4. LKS Darowice Koniuszki 12 16 135:81
5. LKS Strażak Sośnica 12 12 98:118
6. LKS Jar II Kielnarowa 12 6 97:119
7. LKS II Kańczuga 13 4 61:173
8. KU AZS Politechnika V Rzeszów 12 3 60:156
9. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 4 0 9:63

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-07
g. 11:00

1
LKS Jar II Kielnarowa LKS II Kańczuga 8:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

1
PUKS Arka II Łętownia LKS Strażak Sośnica 17:1 Szczegóły
2018-10-06
g. 15:00

1
UKS ATS Tyczyn LKS Darowice Koniuszki 12:6 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

1
STS Jordan Wola Mała KU AZS Politechnika V Rzeszów 16:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS II Kańczuga PUKS Arka II Łętownia 5:13 Szczegóły
2018-11-04
g. 15:00

2
LKS Jar II Kielnarowa UKS ATS Tyczyn 8:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00

2
LKS Darowice Koniuszki STS Jordan Wola Mała 7:11 Szczegóły
2018-11-17
g. 15:00

3
UKS ATS Tyczyn LKS II Kańczuga 15:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika V Rzeszów PUKS Arka II Łętownia 5:13 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
STS Jordan Wola Mała LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

3
LKS Darowice Koniuszki LKS Strażak Sośnica 16:2 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
LKS II Kańczuga KU AZS Politechnika V Rzeszów 8:10 Szczegóły
2018-11-24
g. 15:00

4
UKS ATS Tyczyn STS Jordan Wola Mała 12:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

4
PUKS Arka II Łętownia LKS Darowice Koniuszki 11:7 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica LKS Jar II Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
STS Jordan Wola Mała LKS II Kańczuga 14:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
LKS Darowice Koniuszki KU AZS Politechnika V Rzeszów 14:4 Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00

5
UKS ATS Tyczyn LKS Strażak Sośnica 17:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

5
LKS Jar II Kielnarowa PUKS Arka II Łętownia 3:15 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
LKS II Kańczuga LKS Darowice Koniuszki 1:17 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
STS Jordan Wola Mała LKS Strażak Sośnica 10:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Jar II Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

6
PUKS Arka II Łętownia UKS ATS Tyczyn 9:9 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica LKS II Kańczuga 16:2 Szczegóły
2019-02-10
g. 11:00

7
LKS Darowice Koniuszki LKS Jar II Kielnarowa 13:5 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
PUKS Arka II Łętownia STS Jordan Wola Mała 12:6 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika V Rzeszów UKS ATS Tyczyn 3:15 Szczegóły
2019-02-22
g. 18:30

8
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski UKS ATS Tyczyn 0:18 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
LKS Jar II Kielnarowa STS Jordan Wola Mała 7:11 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
LKS Darowice Koniuszki LKS II Kańczuga 16:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Strażak Sośnica 0:18 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

9
PUKS Arka II Łętownia GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14:4 Szczegóły
2019-03-02
g. 15:00

9
UKS ATS Tyczyn LKS Jar II Kielnarowa 17:1 Szczegóły
2019-03-09
g. 11:00

9
LKS II Kańczuga STS Jordan Wola Mała 4:14 Szczegóły
2019-03-16
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS Darowice Koniuszki 8:10 Szczegóły
2019-03-13
g. 18:00

10
PUKS Arka II Łętownia LKS Jar II Kielnarowa 11:7 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

10
LKS II Kańczuga UKS ATS Tyczyn 1:17 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika V Rzeszów STS Jordan Wola Mała 4:14 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00

10
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice Koniuszki 11:7 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

11
PUKS Arka II Łętownia LKS II Kańczuga 14:4 Szczegóły
2019-03-16
g. 15:00

11
UKS ATS Tyczyn KU AZS Politechnika V Rzeszów 15:3 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00

11
LKS Strażak Sośnica STS Jordan Wola Mała 5:13 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00

11
LKS Jar II Kielnarowa GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 18:0 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

12
PUKS Arka II Łętownia KU AZS Politechnika V Rzeszów 10:8 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

12
LKS Strażak Sośnica UKS ATS Tyczyn 2:16 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

12
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice Koniuszki 8:10 Szczegóły
2019-03-23
g. 15:00

12
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS II Kańczuga 5:13 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

13
LKS Strażak Sośnica PUKS Arka II Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

13
LKS Darowice Koniuszki UKS ATS Tyczyn 12:6 Szczegóły
2019-04-27
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika V Rzeszów GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

13
LKS II Kańczuga LKS Jar II Kielnarowa 4:14 Szczegóły
2019-04-27
g. 09:00

14
LKS Darowice Koniuszki PUKS Arka II Łętownia -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

14
STS Jordan Wola Mała UKS ATS Tyczyn 10:8 Szczegóły
2019-05-19
g. 11:00

14
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

14
LKS Jar II Kielnarowa KU AZS Politechnika V Rzeszów -:- Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
STS Jordan Wola Mała PUKS Arka II Łętownia 6:12 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
LKS Darowice Koniuszki GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski -:- Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
LKS Jar II Kielnarowa LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00

15
KU AZS Politechnika V Rzeszów LKS II Kańczuga -:- Szczegóły
2019-05-11
g. 15:00

16
UKS ATS Tyczyn PUKS Arka II Łętownia -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski STS Jordan Wola Mała -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
LKS Jar II Kielnarowa LKS Darowice Koniuszki -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
LKS II Kańczuga LKS Strażak Sośnica -:- Szczegóły