Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-10-12
g. 17:00

1
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2018-09-29
g. 16:00

1
SKT SP3 Sanok LUKS Burza II Rogi 10:0 Szczegóły
2018-09-27
g. 19:00

1
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:5 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
LKS Parnas Stara Wieś TKS Pro-Familia Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:1 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Strażak I Bratkówka SKT SP3 Sanok 8:10 Szczegóły
2018-11-03
g. 15:00

2
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2018-10-03
g. 17:00

2
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 10:2 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Strażak II Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 9:9 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00

3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka 4:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza II Rogi 10:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 14:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KTS GOSiR Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00

3
LUKS Strażak II Niżna Łąka TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2018-10-19
g. 17:00

3
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:0 Szczegóły
2018-10-20
g. 15:00

3
SKT SP3 Sanok KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:5 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka LKS Parnas Stara Wieś 10:6 Szczegóły
2018-11-23
g. 18:00

4
LUKS Burza II Rogi UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 13:30

4
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Strażak II Bratkówka 7:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

4
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne UKS TKKF MOSiR II Dukla 7:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 15:00

4
SKT SP3 Sanok UKS Iskra Iskrzynia 10:8 Szczegóły
2018-12-08
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak I Bratkówka 8:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LUKS Strażak II Niżna Łąka LUKS Burza II Rogi 10:0 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 3:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla TKS Pro-Familia Wojaszówka 10:7 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś SKT SP3 Sanok 7:10 Szczegóły
2018-11-27
g. 18:00

5
UKS Iskra Iskrzynia KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2018-12-14
g. 18:00

6
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka 3:10 Szczegóły
2018-12-01
g. 15:30

6
KTS GOSiR Krościenko Wyżne UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:4 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

6
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne TKS Pro-Familia Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2018-12-01
g. 15:00

6
SKT SP3 Sanok UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:0 Szczegóły
2018-12-01
g. 16:00

6
UKS Iskra Iskrzynia LKS Parnas Stara Wieś 10:4 Szczegóły
2018-09-29
g. 16:00

7
LKS Strażak II Bratkówka LKS Strażak I Bratkówka 2:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla LUKS Burza II Rogi 10:8 Szczegóły
2018-12-10
g. 18:00

7
TKS Pro-Familia Wojaszówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne 7:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LUKS Strażak II Niżna Łąka SKT SP3 Sanok 4:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Iskra Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

7
LKS Parnas Stara Wieś KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne 10:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
LKS Strażak I Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla 10:8 Szczegóły
2018-12-15
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi TKS Pro-Familia Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

8
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2018-12-15
g. 15:00

8
SKT SP3 Sanok LKS Strażak II Bratkówka 10:0 Szczegóły
2018-12-15
g. 16:00

8
UKS Iskra Iskrzynia LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

8
LKS Parnas Stara Wieś UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
KTS GOSiR Krościenko Wyżne LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla SKT SP3 Sanok -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LKS Strażak II Bratkówka UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2019-01-19
g. 15:00

10
SKT SP3 Sanok TKS Pro-Familia Wojaszówka -:- Szczegóły
2019-01-19
g. 16:00

10
UKS Iskra Iskrzynia UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2019-01-26
g. 16:00

11
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KTS GOSiR Krościenko Wyżne SKT SP3 Sanok -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Strażak II Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS Linter Energia Krzemień Ustrzyki Dolne -:- Szczegóły