Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika III Rzeszów 16 30 158:67
2. PKS Kolping III Jarosław 16 27 151:70
3. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 19 135:125
4. LKS Turze Pole 16 16 117:131
5. UKS Kępa Dębica 16 15 113:123
6. LUKS Strażak Niżna Łąka 16 13 130:122

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 20 139:105
2. LZS Kąkolówka 16 15 125:132
3. LKS Brzostowianka Brzostek 16 12 97:135
4. LKS Jar Kielnarowa 16 12 89:145
5. PKS Bartek Dębowiec 16 11 120:136
6. LUKS Burza Rogi 16 2 74:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 11:00

1
LKS Jar Kielnarowa LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
PKS Bartek Dębowiec LZS Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2018-11-07
g. 18:30

1
UKS Kępa Dębica PKS Kolping III Jarosław 3:10 Szczegóły
2018-09-23
g. 11:00

1
LKS Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 6:10 Szczegóły
2018-09-23
g. 11:00

1
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka Brzostek 10:1 Szczegóły
2018-09-23
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika III Rzeszów LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2018-10-06
g. 16:00

2
LUKS Burza Rogi PKS Bartek Dębowiec 3:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LZS Kąkolówka UKS Kępa Dębica 6:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
PKS Kolping III Jarosław LKS Turze Pole 10:0 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PUKS Arka Łętownia 10:4 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka Brzostek KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00

2
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Jar Kielnarowa 10:0 Szczegóły
2018-10-13
g. 15:00

3
UKS Kępa Dębica LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LKS Turze Pole LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia PKS Kolping III Jarosław 10:7 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Brzostowianka Brzostek 10:0 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
PKS Bartek Dębowiec LKS Jar Kielnarowa 10:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00

3
KU AZS Politechnika III Rzeszów KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00

4
LUKS Burza Rogi LKS Turze Pole 6:10 Szczegóły
2018-10-20
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2018-10-23
g. 17:00

4
PKS Kolping III Jarosław KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2018-10-20
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Strażak Niżna Łąka 6:10 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00

4
LKS Jar Kielnarowa LKS Brzostowianka Brzostek 10:7 Szczegóły
2018-11-13
g. 18:00

4
PKS Bartek Dębowiec UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

5
PUKS Arka Łętownia LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika III Rzeszów LZS Kąkolówka 10:1 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00

5
LUKS Strażak Niżna Łąka PKS Kolping III Jarosław 6:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka Brzostek KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 7:10 Szczegóły
2018-11-24
g. 16:00

5
LKS Turze Pole PKS Bartek Dębowiec 10:5 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00

5
UKS Kępa Dębica LKS Jar Kielnarowa 10:1 Szczegóły
2018-11-30
g. 18:00

6
LUKS Burza Rogi KU AZS Politechnika III Rzeszów 0:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
LZS Kąkolówka LUKS Strażak Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
PKS Kolping III Jarosław LKS Brzostowianka Brzostek 10:2 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
LKS Jar Kielnarowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:7 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
PKS Bartek Dębowiec PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00

6
UKS Kępa Dębica LKS Turze Pole 10:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
LUKS Strażak Niżna Łąka LUKS Burza Rogi 10:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka Brzostek LZS Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2019-02-02
g. 11:00

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PKS Kolping III Jarosław 7:10 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika III Rzeszów PKS Bartek Dębowiec 10:5 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
PUKS Arka Łętownia UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
LKS Turze Pole LKS Jar Kielnarowa 10:0 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00

8
LUKS Burza Rogi LKS Brzostowianka Brzostek 7:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

8
LZS Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 8:10 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00

8
LKS Jar Kielnarowa PKS Kolping III Jarosław 4:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

8
PKS Bartek Dębowiec LUKS Strażak Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00

8
UKS Kępa Dębica KU AZS Politechnika III Rzeszów 3:10 Szczegóły
2018-12-06
g. 19:00

8
LKS Turze Pole PUKS Arka Łętownia 10:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Burza Rogi 10:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
PKS Kolping III Jarosław LZS Kąkolówka 10:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka Brzostek PKS Bartek Dębowiec 10:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
LUKS Strażak Niżna Łąka UKS Kępa Dębica 9:9 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Turze Pole 10:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00

9
PUKS Arka Łętownia LKS Jar Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2019-02-01
g. 18:00

10
LUKS Burza Rogi PKS Kolping III Jarosław 0:10 Szczegóły
2019-01-25
g. 18:00

10
PKS Bartek Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 7:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
UKS Kępa Dębica LKS Brzostowianka Brzostek 10:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
LKS Turze Pole LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia KU AZS Politechnika III Rzeszów 4:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00

10
LKS Jar Kielnarowa LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LZS Kąkolówka LUKS Burza Rogi 10:5 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
PKS Kolping III Jarosław PKS Bartek Dębowiec 10:4 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Kępa Dębica 10:5 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Turze Pole 10:7 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
LUKS Strażak Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia 10:7 Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika III Rzeszów LKS Jar Kielnarowa 10:3 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
PKS Kolping III Jarosław UKS Kępa Dębica 10:1 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
LUKS Strażak Niżna Łąka KU AZS Politechnika III Rzeszów 6:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka Brzostek LKS Jar Kielnarowa 10:5 Szczegóły
2019-03-09
g. 17:00

12
LZS Kąkolówka PKS Bartek Dębowiec 10:5 Szczegóły
2019-03-02
g. 16:00

12
LUKS Burza Rogi PUKS Arka Łętownia 3:10 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

13
LUKS Strażak Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 9:9 Szczegóły
2019-03-30
g. 15:00

13
LKS Turze Pole PKS Kolping III Jarosław 4:10 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00

13
KU AZS Politechnika III Rzeszów UKS Kępa Dębica 10:2 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka Brzostek LUKS Burza Rogi 10:4 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

13
LZS Kąkolówka LKS Jar Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00

13
PUKS Arka Łętownia PKS Bartek Dębowiec 10:6 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

14
UKS Kępa Dębica LUKS Strażak Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

14
PKS Kolping III Jarosław KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:2 Szczegóły
2019-04-06
g. 11:00

14
LKS Turze Pole KU AZS Politechnika III Rzeszów 5:10 Szczegóły
2019-04-12
g. 18:00

14
PKS Bartek Dębowiec LUKS Burza Rogi 10:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00

14
LZS Kąkolówka LKS Brzostowianka Brzostek 10:5 Szczegóły
2019-04-26
g. 18:00

14
LKS Jar Kielnarowa PUKS Arka Łętownia 3:10 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

15
LKS Turze Pole UKS Kępa Dębica 10:8 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

15
PKS Kolping III Jarosław LUKS Strażak Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2019-04-16
g. 17:30

15
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno KU AZS Politechnika III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

15
LKS Jar Kielnarowa PKS Bartek Dębowiec 10:8 Szczegóły
2019-05-10
g. 18:00

15
LUKS Burza Rogi LZS Kąkolówka 10:7 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka Brzostek PUKS Arka Łętownia 6:10 Szczegóły
2019-04-05
g. 18:00

16
LUKS Strażak Niżna Łąka LKS Turze Pole 9:9 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
UKS Kępa Dębica KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 4:10 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
KU AZS Politechnika III Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 9:9 Szczegóły
2019-05-11
g. 16:00

16
LUKS Burza Rogi LKS Jar Kielnarowa 8:10 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
PKS Bartek Dębowiec LKS Brzostowianka Brzostek 10:6 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00

16
PUKS Arka Łętownia LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły