Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Gorce Nowy Targ 7 14 59:11
2. Witmar Podwawelski Kraków 6 10 41:19
3. UKS Płomień Limanowa 6 10 38:22
4. KU AZS Politechnika II Rzeszów 8 9 37:43
5. KS Bronowianka Kraków 6 8 41:19
6. KS Spektrum Karpol Słopnice 8 8 42:38
7. UKS Villa Verde II Olesno 8 8 38:42
8. UKS TKKF MOSiR Dukla 7 6 34:36
9. KSTS MOSiR Karpaty Krosno 7 6 33:37
10. LUKS Galux Skrzyszów 8 4 26:54
11. UKS Olimp Łęki Dukielskie 7 3 29:41
12. MLKS Nurt Przemyśl 8 0 12:68

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-23
g. 15:00

1
UKS Olimp Łęki Dukielskie KS Gorce Nowy Targ 3:7 Szczegóły
2018-09-22
g. 12:00

1
UKS Villa Verde II Olesno KSTS MOSiR Karpaty Krosno 2:8 Szczegóły
2018-09-23
g. 15:00

1
MLKS Nurt Przemyśl KS Bronowianka Kraków 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00

1
UKS TKKF MOSiR Dukla Witmar Podwawelski Kraków 4:6 Szczegóły
2018-09-25
g. 16:00

1
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Płomień Limanowa 8:2 Szczegóły
2018-09-22
g. 12:00

1
LUKS Galux Skrzyszów KS Spektrum Karpol Słopnice 2:8 Szczegóły
2018-10-03
g. 19:00

2
KS Gorce Nowy Targ UKS Villa Verde II Olesno 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:30

2
KSTS MOSiR Karpaty Krosno MLKS Nurt Przemyśl 7:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:00

2
KS Bronowianka Kraków UKS TKKF MOSiR Dukla 8:2 Szczegóły
2018-10-13
g. 16:00

2
Witmar Podwawelski Kraków KU AZS Politechnika II Rzeszów 9:1 Szczegóły
2018-10-12
g. 18:00

2
UKS Płomień Limanowa LUKS Galux Skrzyszów 9:1 Szczegóły
2018-10-07
g. 14:00

2
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Olimp Łęki Dukielskie 8:2 Szczegóły
2018-09-29
g. 15:00

3
MLKS Nurt Przemyśl KS Gorce Nowy Targ 0:10 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00

3
UKS TKKF MOSiR Dukla KSTS MOSiR Karpaty Krosno 4:6 Szczegóły
2018-10-20
g. 15:00

3
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Bronowianka Kraków 3:7 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00

3
LUKS Galux Skrzyszów Witmar Podwawelski Kraków 3:7 Szczegóły
2018-10-20
g. 14:00

3
KS Spektrum Karpol Słopnice UKS Płomień Limanowa 4:6 Szczegóły
2018-09-27
g. 18:00

3
UKS Villa Verde II Olesno UKS Olimp Łęki Dukielskie 5:5 Szczegóły
2018-11-12
g. 17:00

4
KS Gorce Nowy Targ UKS TKKF MOSiR Dukla 8:2 Szczegóły
2018-10-28
g. 16:00

4
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KU AZS Politechnika II Rzeszów 4:6 Szczegóły
2018-10-27
g. 11:00

4
KS Bronowianka Kraków LUKS Galux Skrzyszów 8:2 Szczegóły
2018-10-27
g. 16:00

4
Witmar Podwawelski Kraków KS Spektrum Karpol Słopnice 9:1 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00

4
UKS Olimp Łęki Dukielskie UKS Płomień Limanowa 3:7 Szczegóły
2018-10-27
g. 12:00

4
UKS Villa Verde II Olesno MLKS Nurt Przemyśl 8:2 Szczegóły
2018-11-03
g. 11:00

5
KU AZS Politechnika II Rzeszów KS Gorce Nowy Targ 0:10 Szczegóły
2018-11-03
g. 15:00

5
LUKS Galux Skrzyszów KSTS MOSiR Karpaty Krosno 7:3 Szczegóły
2018-11-10
g. 14:00

5
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2018-11-10
g. 18:00

5
UKS Płomień Limanowa Witmar Podwawelski Kraków 6:4 Szczegóły
2018-11-03
g. 10:00

5
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Villa Verde II Olesno 7:3 Szczegóły
2018-11-03
g. 15:00

5
MLKS Nurt Przemyśl UKS Olimp Łęki Dukielskie 1:9 Szczegóły
2018-12-02
g. 16:00

6
KS Gorce Nowy Targ LUKS Galux Skrzyszów 10:0 Szczegóły
2018-11-17
g. 14:00

6
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Spektrum Karpol Słopnice 3:7 Szczegóły
2018-12-22
g. 14:00

6
KS Bronowianka Kraków UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00

6
UKS Olimp Łęki Dukielskie Witmar Podwawelski Kraków -:- Szczegóły
2018-11-17
g. 12:00

6
UKS Villa Verde II Olesno KU AZS Politechnika II Rzeszów 5:5 Szczegóły
2018-11-17
g. 15:00

6
MLKS Nurt Przemyśl UKS TKKF MOSiR Dukla 2:8 Szczegóły
2018-11-24
g. 09:30

7
KS Spektrum Karpol Słopnice KS Gorce Nowy Targ 4:6 Szczegóły
2018-12-02
g. 14:00

7
UKS Płomień Limanowa KSTS MOSiR Karpaty Krosno 8:2 Szczegóły
2018-11-17
g. 17:00

7
Witmar Podwawelski Kraków KS Bronowianka Kraków 6:4 Szczegóły
2018-12-01
g. 18:00

7
LUKS Galux Skrzyszów UKS Villa Verde II Olesno 3:7 Szczegóły
2018-12-01
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika II Rzeszów MLKS Nurt Przemyśl 8:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR Dukla UKS Olimp Łęki Dukielskie 7:3 Szczegóły
2019-01-05
g. 16:00

8
KS Gorce Nowy Targ UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 16:00

8
KSTS MOSiR Karpaty Krosno Witmar Podwawelski Kraków -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 14:00

8
UKS Olimp Łęki Dukielskie KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły
2018-12-08
g. 12:00

8
UKS Villa Verde II Olesno KS Spektrum Karpol Słopnice 6:4 Szczegóły
2018-12-08
g. 15:00

8
MLKS Nurt Przemyśl LUKS Galux Skrzyszów 2:8 Szczegóły
2018-12-22
g. 11:00

8
UKS TKKF MOSiR Dukla KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00

9
Witmar Podwawelski Kraków KS Gorce Nowy Targ -:- Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00

9
KS Bronowianka Kraków KSTS MOSiR Karpaty Krosno -:- Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00

9
UKS Płomień Limanowa UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00

9
KS Spektrum Karpol Słopnice MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00

9
LUKS Galux Skrzyszów UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
2018-12-08
g. 11:00

9
KU AZS Politechnika II Rzeszów UKS Olimp Łęki Dukielskie 6:4 Szczegóły
2019-01-26
g. 16:00

10
KS Gorce Nowy Targ KS Bronowianka Kraków -:- Szczegóły
2019-01-27
g. 11:00

10
UKS Olimp Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty Krosno -:- Szczegóły
2019-01-26
g. 12:00

10
UKS Villa Verde II Olesno Witmar Podwawelski Kraków -:- Szczegóły
2019-01-26
g. 15:00

10
MLKS Nurt Przemyśl UKS Płomień Limanowa -:- Szczegóły
2019-01-26
g. 16:00

10
UKS TKKF MOSiR Dukla KS Spektrum Karpol Słopnice -:- Szczegóły
2019-01-26
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika II Rzeszów LUKS Galux Skrzyszów -:- Szczegóły
2019-02-03
g. 16:00

11
KSTS MOSiR Karpaty Krosno KS Gorce Nowy Targ -:- Szczegóły
2019-02-02
g. 15:00

11
KS Bronowianka Kraków UKS Villa Verde II Olesno -:- Szczegóły
2019-02-02
g. 16:00

11
Witmar Podwawelski Kraków MLKS Nurt Przemyśl -:- Szczegóły
2019-02-02
g. 11:00

11
UKS Płomień Limanowa UKS TKKF MOSiR Dukla -:- Szczegóły
2019-02-02
g. 14:00

11
KS Spektrum Karpol Słopnice KU AZS Politechnika II Rzeszów -:- Szczegóły
2019-02-03
g. 15:00

11
LUKS Galux Skrzyszów UKS Olimp Łęki Dukielskie -:- Szczegóły