Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00

1
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2017-10-10
g. 17:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00

1
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec III Frysztak 2:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00

1
PKS Bartek II Dębowiec UKS Tornado Wrocanka 3:10 Szczegóły
2017-10-28
g. 11:00

2
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 10:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2017-10-27
g. 17:00

2
UKS Tornado Wrocanka LUKS Strażak III Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
GMKS Strzelec III Frysztak PKS Bartek II Dębowiec 7:10 Szczegóły
2017-10-21
g. 11:00

3
UKS Cebulka Warzyce KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Tornado Wrocanka 5:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:5 Szczegóły
2018-01-03
g. 17:00

4
UKS Tornado Wrocanka UKS Cebulka Warzyce 10:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
UKS Błyskawica Leśniówka LKS Strażak III Bratkówka 10:4 Szczegóły
2017-11-14
g. 18:00

4
LUKS Strażak III Niżna Łąka PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
UKS Olimp III Łęki Dukielskie GMKS Strzelec III Frysztak 8:10 Szczegóły
2017-11-18
g. 11:00

5
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:5 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

5
UKS Tornado Wrocanka UKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 10:4 Szczegóły
2017-11-21
g. 18:00

5
PKS Bartek II Dębowiec KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 5:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Cebulka Warzyce 10:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Błyskawica Leśniówka 10:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
LKS Strażak III Bratkówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 3:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 10:7 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
UKS Błyskawica Leśniówka PKS Bartek II Dębowiec 8:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
LKS Strażak III Bratkówka UKS Olimp III Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno GMKS Strzelec III Frysztak 9:9 Szczegóły
2017-12-16
g. 11:00

8
UKS Cebulka Warzyce GMKS Strzelec III Frysztak 9:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Błyskawica Leśniówka 10:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
UKS Tornado Wrocanka LKS Strażak III Bratkówka 10:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
UKS Olimp III Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 6:10 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 4:10 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
GMKS Strzelec III Frysztak LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 5:10 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Tornado Wrocanka 9:9 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

10
LKS Strażak III Bratkówka UKS Tornado Wrocanka -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec UKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

10
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-01-27
g. 11:00

10
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
UKS Błyskawica Leśniówka UKS Tornado Wrocanka -:- Szczegóły
2018-02-03
g. 11:00

11
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec III Frysztak -:- Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00

12
UKS Błyskawica Leśniówka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2018-02-10
g. 11:00

12
UKS Olimp III Łęki Dukielskie PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00

12
GMKS Strzelec III Frysztak UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00

12
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

13
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

13
UKS Tornado Wrocanka UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

13
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00

13
GMKS Strzelec III Frysztak LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

14
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-02-24
g. 11:00

14
UKS Cebulka Warzyce UKS Tornado Wrocanka -:- Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

14
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

14
UKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

15
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

15
UKS Tornado Wrocanka GMKS Strzelec III Frysztak -:- Szczegóły
2018-03-03
g. 11:00

15
UKS Olimp III Łęki Dukielskie UKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

15
LKS Strażak III Bratkówka UKS Cebulka Warzyce -:- Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

16
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

16
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Tornado Wrocanka -:- Szczegóły
2018-03-10
g. 11:00

16
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka -:- Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

16
UKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec III Frysztak -:- Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

17
GMKS Strzelec III Frysztak KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

17
UKS Tornado Wrocanka PKS Bartek II Dębowiec -:- Szczegóły
2018-03-17
g. 11:00

17
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp III Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

17
LKS Strażak III Bratkówka UKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

18
UKS Tornado Wrocanka KSTS MOSiR Karpaty III Krosno -:- Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

18
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec III Frysztak -:- Szczegóły
2018-03-24
g. 11:00

18
UKS Olimp III Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka -:- Szczegóły
2018-03-24
g. 11:00

18
UKS Cebulka Warzyce UKS Błyskawica Leśniówka -:- Szczegóły