Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT G3 I Sanok 9 18 90:26
2. KTS Brzozów 9 14 82:37
3. LUKS Burza III Rogi 9 14 82:41
4. PKS Iskra Blizne 9 14 79:40
5. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10 12 74:60
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 9 10 69:52
7. LKS II Turze Pole 8 6 42:54
8. SKT G3 II Sanok 9 4 44:72
9. KS II Nagórzany 8 4 31:66
10. KTS Wola Komborska 9 2 18:86
11. UKS Iskra II Iskrzynia 9 0 13:90

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00

1
KTS Wola Komborska PKS Iskra Blizne 0:10 Szczegóły
2017-10-12
g. 17:00

1
KTS Brzozów LUKS Burza III Rogi 6:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00

1
SKT G3 I Sanok KS II Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00

1
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LKS II Turze Pole 10:5 Szczegóły
2017-10-06
g. 17:00

1
SKT G3 II Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Wola Komborska 6:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KS II Nagórzany KTS Brzozów 1:10 Szczegóły
2017-10-14
g. 16:00

2
LUKS Burza III Rogi SKT G3 I Sanok 4:10 Szczegóły
2017-10-14
g. 16:00

2
LKS II Turze Pole SKT G3 II Sanok 10:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:2 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
SKT G3 II Sanok PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS Brzozów 7:10 Szczegóły
2017-10-21
g. 16:00

3
LKS II Turze Pole SKT G3 I Sanok 3:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
KTS Wola Komborska LUKS Burza III Rogi 2:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
UKS Iskra II Iskrzynia SKT G3 II Sanok 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
PKS Iskra Blizne LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KTS Brzozów LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
SKT G3 I Sanok KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KS II Nagórzany KTS Wola Komborska 10:4 Szczegóły
2017-11-18
g. 16:00

5
LUKS Burza III Rogi UKS Iskra II Iskrzynia 10:1 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

5
KS II Nagórzany PKS Iskra Blizne 2:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00

5
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz KTS Brzozów 10:6 Szczegóły
2017-10-07
g. 11:00

5
SKT G3 II Sanok SKT G3 I Sanok 3:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

5
KTS Wola Komborska KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
UKS Iskra II Iskrzynia KS II Nagórzany 2:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
PKS Iskra Blizne LUKS Burza III Rogi 10:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
KTS Brzozów SKT G3 II Sanok 10:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

6
SKT G3 I Sanok LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:3 Szczegóły
2017-12-02
g. 16:00

6
LKS II Turze Pole KTS Wola Komborska 10:0 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Iskra II Iskrzynia 10:4 Szczegóły
2017-12-09
g. 16:00

7
LKS II Turze Pole PKS Iskra Blizne 0:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
KTS Wola Komborska SKT G3 I Sanok 0:10 Szczegóły
2017-12-09
g. 16:00

7
LUKS Burza III Rogi SKT G3 II Sanok 10:3 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

7
KS II Nagórzany LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 5:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
UKS Iskra II Iskrzynia LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
KTS Brzozów KTS Wola Komborska 10:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
SKT G3 II Sanok KS II Nagórzany 10:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

8
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz LUKS Burza III Rogi 5:10 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
SKT G3 I Sanok UKS Iskra II Iskrzynia 10:0 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
KTS Brzozów PKS Iskra Blizne 10:4 Szczegóły
2018-01-13
g. 16:00

9
LUKS Burza III Rogi LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
KS II Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

9
KTS Wola Komborska LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 0:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS Iskra II Iskrzynia KTS Brzozów 0:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
PKS Iskra Blizne SKT G3 I Sanok 5:10 Szczegóły
2018-01-20
g. 16:00

10
LKS II Turze Pole KS II Nagórzany -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LUKS Burza III Rogi 2:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
SKT G3 II Sanok KTS Wola Komborska -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

11
PKS Iskra Blizne UKS Iskra II Iskrzynia -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

11
SKT G3 I Sanok KTS Brzozów -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

11
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole -:- Szczegóły
2018-01-27
g. 16:00

11
LUKS Burza III Rogi KS II Nagórzany -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

11
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz SKT G3 II Sanok 10:4 Szczegóły