Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 14 27 161:91
2. KS I Głobikowa 14 27 199:53
3. ZŚ AZS IV Rzeszów 12 16 136:80
4. UKS II Niedźwiada Dolna 15 16 131:139
5. MKTS Mielec 14 12 109:143
6. LKS Brzostowianka III Brzostek 14 10 128:124
7. UKS SP Korzeniów 13 7 87:147
8. KS II Głobikowa 13 4 72:162
9. UKS Kępa II Dębica 13 3 75:159

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-15
g. 11:00

1
UKS Kępa II Dębica UKS II Niedźwiada Dolna 4:14 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

1
UKS SP Korzeniów KS I Głobikowa 3:15 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

1
ZŚ AZS IV Rzeszów LKS Brzostowianka III Brzostek 12:6 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

1
ATS Bingo Ropczyce MKTS Mielec 11:7 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

2
UKS II Niedźwiada Dolna UKS SP Korzeniów 11:7 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

2
KS I Głobikowa ZŚ AZS IV Rzeszów 11:7 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka III Brzostek ATS Bingo Ropczyce 6:12 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

2
MKTS Mielec KS II Głobikowa 14:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

3
ZŚ AZS IV Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 5:13 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

3
ATS Bingo Ropczyce KS I Głobikowa 9:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

3
KS II Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 3:15 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

3
UKS SP Korzeniów UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2017-12-09
g. 10:00

4
UKS II Niedźwiada Dolna ATS Bingo Ropczyce 8:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

4
KS I Głobikowa KS II Głobikowa 16:2 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka III Brzostek MKTS Mielec 9:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

4
UKS Kępa II Dębica ZŚ AZS IV Rzeszów 5:13 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

5
KS II Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 7:11 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

5
MKTS Mielec KS I Głobikowa 3:15 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

5
ATS Bingo Ropczyce UKS Kępa II Dębica 12:6 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

5
ZŚ AZS IV Rzeszów UKS SP Korzeniów 18:0 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

6
UKS II Niedźwiada Dolna MKTS Mielec 9:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

6
KS I Głobikowa LKS Brzostowianka III Brzostek 14:4 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

6
UKS SP Korzeniów ATS Bingo Ropczyce 7:11 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

6
UKS Kępa II Dębica KS II Głobikowa 9:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS II Niedźwiada Dolna 7:11 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

7
MKTS Mielec UKS Kępa II Dębica 11:7 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

7
KS II Głobikowa UKS SP Korzeniów 10:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

7
ATS Bingo Ropczyce ZŚ AZS IV Rzeszów 10:8 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

8
KS I Głobikowa UKS Kępa II Dębica 14:4 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS SP Korzeniów 18:0 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

8
MKTS Mielec ZŚ AZS IV Rzeszów 5:13 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

8
KS II Głobikowa ATS Bingo Ropczyce 6:12 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

9
UKS II Niedźwiada Dolna KS I Głobikowa 5:13 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

9
UKS Kępa II Dębica LKS Brzostowianka III Brzostek 5:13 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

9
UKS SP Korzeniów MKTS Mielec 6:12 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

9
ZŚ AZS IV Rzeszów KS II Głobikowa 18:0 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

10
ATS Bingo Ropczyce UKS SP Korzeniów 11:7 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

10
UKS Kępa II Dębica KS I Głobikowa 2:16 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

10
UKS II Niedźwiada Dolna KS II Głobikowa 13:5 Szczegóły
2018-02-24
g. 11:00

10
ZŚ AZS IV Rzeszów MKTS Mielec 15:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

11
UKS Kępa II Dębica ATS Bingo Ropczyce 5:13 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

11
KS II Głobikowa KS I Głobikowa 2:16 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

11
MKTS Mielec UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

11
LKS Brzostowianka III Brzostek ZŚ AZS IV Rzeszów 8:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

12
ATS Bingo Ropczyce KS II Głobikowa 11:7 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

12
KS I Głobikowa MKTS Mielec 17:1 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

12
UKS II Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka III Brzostek 9:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

12
UKS Kępa II Dębica UKS SP Korzeniów 5:13 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

13
MKTS Mielec ATS Bingo Ropczyce 4:14 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka III Brzostek KS I Głobikowa 2:16 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

13
UKS II Niedźwiada Dolna ZŚ AZS IV Rzeszów 8:10 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

13
UKS SP Korzeniów KS II Głobikowa 10:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

14
ATS Bingo Ropczyce LKS Brzostowianka III Brzostek 10:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

14
ZŚ AZS IV Rzeszów KS I Głobikowa 7:11 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

14
MKTS Mielec UKS SP Korzeniów -:- Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

14
KS II Głobikowa UKS Kępa II Dębica 9:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
ZŚ AZS IV Rzeszów ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
KS I Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 16:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
UKS Kępa II Dębica MKTS Mielec 5:13 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
UKS SP Korzeniów LKS Brzostowianka III Brzostek 3:15 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00

16
ATS Bingo Ropczyce UKS II Niedźwiada Dolna 15:3 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00

16
UKS SP Korzeniów ZŚ AZS IV Rzeszów -:- Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka III Brzostek UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00

16
KS II Głobikowa MKTS Mielec -:- Szczegóły
2018-05-06
g. 11:00

17
KS I Głobikowa UKS SP Korzeniów -:- Szczegóły
2018-05-06
g. 11:00

17
UKS II Niedźwiada Dolna UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2018-05-06
g. 11:00

17
KS II Głobikowa ZŚ AZS IV Rzeszów -:- Szczegóły
2018-05-06
g. 11:00

17
MKTS Mielec LKS Brzostowianka III Brzostek 10:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00

18
KS I Głobikowa ATS Bingo Ropczyce -:- Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00

18
UKS SP Korzeniów UKS II Niedźwiada Dolna 14:4 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00

18
ZŚ AZS IV Rzeszów UKS Kępa II Dębica -:- Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00

18
LKS Brzostowianka III Brzostek KS II Głobikowa -:- Szczegóły