Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Strażak Pruchnik 5 10 73:17
2. LKS II Kańczuga 6 8 63:45
3. LKS Szarotka Rogóżno 6 8 61:47
4. LZS II Kąkolówka 5 8 50:40
5. LKS Darowice Koniuszki 6 7 61:47
6. LKS Strażak Sośnica 6 5 43:65
7. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 6 0 37:71
8. STS Jordan Wola Mała 6 0 26:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-22
g. 11:00

1
LKS Szarotka Rogóżno STS Jordan Wola Mała 12:6 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

1
KTS Strażak Pruchnik LKS Strażak Sośnica 15:3 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

1
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LZS II Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

1
LKS II Kańczuga LKS Darowice Koniuszki 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

2
LKS Darowice Koniuszki STS Jordan Wola Mała 17:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

2
LZS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

2
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica LKS II Kańczuga 4:14 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

3
LKS Darowice Koniuszki LKS Strażak Sośnica 14:4 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

3
STS Jordan Wola Mała LZS II Kąkolówka 6:12 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

3
LKS Szarotka Rogóżno KTS Strażak Pruchnik 5:13 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

3
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS II Kańczuga 6:12 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

4
LZS II Kąkolówka LKS Darowice Koniuszki 10:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

4
STS Jordan Wola Mała KTS Strażak Pruchnik 1:17 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

4
LKS II Kańczuga LKS Szarotka Rogóżno 6:12 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

5
LKS Darowice Koniuszki GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

5
LZS II Kąkolówka KTS Strażak Pruchnik -:- Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

5
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

5
STS Jordan Wola Mała LKS II Kańczuga 5:13 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

6
KTS Strażak Pruchnik LKS Darowice Koniuszki 15:3 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Szarotka Rogóżno 4:14 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

6
STS Jordan Wola Mała LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

6
LKS II Kańczuga LZS II Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

7
LKS Szarotka Rogóżno LKS Darowice Koniuszki -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski STS Jordan Wola Mała -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica LZS II Kąkolówka -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

7
KTS Strażak Pruchnik LKS II Kańczuga -:- Szczegóły