Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Strażak Pruchnik 14 25 177:75
2. LKS Szarotka Rogóżno 14 20 149:103
3. LKS II Kańczuga 14 19 144:108
4. LKS Strażak Sośnica 14 16 122:130
5. LZS II Kąkolówka 14 13 124:128
6. LKS Darowice Koniuszki 14 12 119:133
7. STS Jordan Wola Mała 14 6 94:158
8. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 14 1 79:173

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-22
g. 11:00

1
LKS Szarotka Rogóżno STS Jordan Wola Mała 12:6 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

1
KTS Strażak Pruchnik LKS Strażak Sośnica 15:3 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

1
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LZS II Kąkolówka 8:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

1
LKS II Kańczuga LKS Darowice Koniuszki 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

2
LKS Darowice Koniuszki STS Jordan Wola Mała 17:1 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

2
LZS II Kąkolówka LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

2
KTS Strażak Pruchnik GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 13:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

2
LKS Strażak Sośnica LKS II Kańczuga 4:14 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

3
LKS Darowice Koniuszki LKS Strażak Sośnica 14:4 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

3
STS Jordan Wola Mała LZS II Kąkolówka 6:12 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

3
LKS Szarotka Rogóżno KTS Strażak Pruchnik 5:13 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

3
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS II Kańczuga 6:12 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

4
LZS II Kąkolówka LKS Darowice Koniuszki 10:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

4
LKS Strażak Sośnica GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

4
STS Jordan Wola Mała KTS Strażak Pruchnik 1:17 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

4
LKS II Kańczuga LKS Szarotka Rogóżno 6:12 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

5
LKS Darowice Koniuszki GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 10:8 Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00

5
LZS II Kąkolówka KTS Strażak Pruchnik 6:12 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

5
LKS Strażak Sośnica LKS Szarotka Rogóżno 9:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

5
STS Jordan Wola Mała LKS II Kańczuga 5:13 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

6
KTS Strażak Pruchnik LKS Darowice Koniuszki 15:3 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

6
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Szarotka Rogóżno 4:14 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

6
STS Jordan Wola Mała LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

6
LKS II Kańczuga LZS II Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

7
LKS Szarotka Rogóżno LKS Darowice Koniuszki 14:4 Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski STS Jordan Wola Mała 6:12 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

7
LKS Strażak Sośnica LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

7
KTS Strażak Pruchnik LKS II Kańczuga 9:9 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

8
STS Jordan Wola Mała LKS Szarotka Rogóżno 7:11 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

8
LKS II Kańczuga LKS Strażak Sośnica 13:5 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

8
LKS Darowice Koniuszki LZS II Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2018-02-25
g. 15:00

8
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski KTS Strażak Pruchnik 2:16 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

9
KTS Strażak Pruchnik STS Jordan Wola Mała 8:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

9
LKS Darowice Koniuszki LKS Szarotka Rogóżno 6:12 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

9
LZS II Kąkolówka LKS II Kańczuga 6:12 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Strażak Sośnica 8:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

10
LKS Strażak Sośnica KTS Strażak Pruchnik 6:12 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

10
STS Jordan Wola Mała LKS Darowice Koniuszki 6:12 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

10
LKS Szarotka Rogóżno LKS II Kańczuga 9:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

10
LZS II Kąkolówka GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2 Szczegóły
2018-04-28
g. 15:00

11
LKS Darowice Koniuszki KTS Strażak Pruchnik 7:11 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

11
LZS II Kąkolówka LKS Strażak Sośnica 7:11 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

11
LKS II Kańczuga STS Jordan Wola Mała 10:8 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

11
LKS Szarotka Rogóżno GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16:2 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

12
KTS Strażak Pruchnik LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

12
LKS Darowice Koniuszki LKS II Kańczuga 9:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

12
LKS Szarotka Rogóżno LKS Strażak Sośnica 9:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00

12
STS Jordan Wola Mała GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 11:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

13
LKS II Kańczuga KTS Strażak Pruchnik 7:11 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

13
LKS Szarotka Rogóżno LZS II Kąkolówka 12:6 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

13
LKS Strażak Sośnica STS Jordan Wola Mała 10:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 15:00

13
GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski LKS Darowice Koniuszki 9:9 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00

14
KTS Strażak Pruchnik LKS Szarotka Rogóżno 13:5 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00

14
LZS II Kąkolówka STS Jordan Wola Mała 12:6 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00

14
LKS Strażak Sośnica LKS Darowice Koniuszki 16:2 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00

14
LKS II Kańczuga GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 12:6 Szczegóły