Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-06
g. 17:00

1
LKS Strażak I Bratkówka LKS Strażak II Bratkówka 10:1 Szczegóły
2017-09-30
g. 16:00

1
LUKS Burza II Rogi LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:4 Szczegóły
2017-09-28
g. 18:00

1
UKS Iskra Iskrzynia KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 5:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 16:00

1
UKS Olimp II Łęki Dukielskie KS I Nagórzany 6:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
TKS Pro-Familia Wojaszówka PKS Bartek I Dębowiec 3:10 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00

1
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2017-10-03
g. 18:00

1
LKS Parnas Stara Wieś UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Strażak II Bratkówka UKS Spin Jasło 10:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Parnas Stara Wieś 10:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
PKS Bartek I Dębowiec UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 10:1 Szczegóły
2017-10-16
g. 17:00

2
KS I Nagórzany TKS Pro-Familia Wojaszówka 9:9 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Olimp II Łęki Dukielskie 10:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS Iskra Iskrzynia 10:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Strażak I Bratkówka LUKS Burza II Rogi 5:10 Szczegóły
2017-10-21
g. 16:00

3
LUKS Burza II Rogi LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2017-10-21
g. 17:00

3
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
TKS Pro-Familia Wojaszówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KS I Nagórzany -:- Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Parnas Stara Wieś PKS Bartek I Dębowiec -:- Szczegóły
2017-10-21
g. 11:00

3
UKS Spin Jasło UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Strażak II Bratkówka UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
PKS Bartek I Dębowiec UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KS I Nagórzany LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LUKS Strażak II Niżna Łąka TKS Pro-Familia Wojaszówka -:- Szczegóły
2017-11-04
g. 16:00

4
LUKS Burza II Rogi UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Strażak I Bratkówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2017-11-11
g. 17:00

5
UKS Iskra Iskrzynia LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
LKS Parnas Stara Wieś KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00

5
UKS Spin Jasło KS I Nagórzany -:- Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS TKKF MOSiR II Dukla PKS Bartek I Dębowiec -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Strażak II Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
KS I Nagórzany UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Strażak I Bratkówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2017-11-18
g. 16:00

6
LUKS Burza II Rogi TKS Pro-Familia Wojaszówka -:- Szczegóły
2017-11-18
g. 17:00

6
UKS Iskra Iskrzynia UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2017-12-02
g. 11:00

7
UKS Spin Jasło LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS TKKF MOSiR II Dukla KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
PKS Bartek I Dębowiec KS I Nagórzany -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Strażak II Bratkówka KS I Nagórzany -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne PKS Bartek I Dębowiec -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LUKS Strażak II Niżna Łąka UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Strażak I Bratkówka UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2017-12-09
g. 16:00

8
LUKS Burza II Rogi LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2017-12-09
g. 17:00

8
UKS Iskra Iskrzynia UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia Wojaszówka -:- Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
TKS Pro-Familia Wojaszówka LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2017-12-16
g. 11:00

9
UKS Spin Jasło LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
UKS TKKF MOSiR II Dukla LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00

9
KS I Nagórzany KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
LKS Strażak II Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
LUKS Strażak II Niżna Łąka KS I Nagórzany -:- Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
LKS Strażak I Bratkówka PKS Bartek I Dębowiec -:- Szczegóły
2018-01-13
g. 16:00

10
LUKS Burza II Rogi UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2018-01-13
g. 17:00

10
UKS Iskra Iskrzynia UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00

10
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
LKS Parnas Stara Wieś TKS Pro-Familia Wojaszówka -:- Szczegóły
2018-01-20
g. 11:00

11
UKS Spin Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
UKS TKKF MOSiR II Dukla UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
PKS Bartek I Dębowiec LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
KS I Nagórzany LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

11
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
LKS Strażak II Bratkówka LUKS Strażak II Niżna Łąka -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
LKS Strażak I Bratkówka KTS GOSiR II Krościenko Wyżne -:- Szczegóły
2018-01-27
g. 16:00

12
LUKS Burza II Rogi KS I Nagórzany -:- Szczegóły
2018-01-27
g. 17:00

12
UKS Iskra Iskrzynia PKS Bartek I Dębowiec -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS TKKF MOSiR II Dukla -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
TKS Pro-Familia Wojaszówka UKS Spin Jasło -:- Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Parnas Stara Wieś -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś LKS Strażak II Bratkówka -:- Szczegóły
2018-02-03
g. 11:00

13
UKS Spin Jasło UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
UKS TKKF MOSiR II Dukla TKS Pro-Familia Wojaszówka -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
PKS Bartek I Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
KS I Nagórzany UKS Iskra Iskrzynia -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
KTS GOSiR II Krościenko Wyżne LUKS Burza II Rogi -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

13
LUKS Strażak II Niżna Łąka LKS Strażak I Bratkówka -:- Szczegóły