Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Kępa I Dębica 16 27 148:60
2. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 25 141:84
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 24 143:110
4. GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 16 17 123:122
5. LKS Jar Kielnarowa 16 15 127:128
6. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 11 100:128

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Kańczuga 16 19 131:108
2. ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 16 16 121:119
3. PKS Kolping IV Jarosław 16 12 121:120
4. TG Sokół Dynów 16 9 90:138
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 9 95:142
6. ZŚ AZS II Rzeszów 16 6 61:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00

1
TG Sokół Dynów LKS Brzostowianka II Brzostek 1:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Jar Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
ZŚ AZS II Rzeszów PKS Kolping IV Jarosław 9:9 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS Kępa I Dębica GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:1 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS Niedźwiada Dolna ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:6 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Jar Kielnarowa TG Sokół Dynów 10:5 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski ZŚ AZS II Rzeszów 10:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
PKS Kolping IV Jarosław UKS Kępa I Dębica 9:9 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Kańczuga UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów UKS SP Nr 1 Leżajsk 8:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Brzostowianka II Brzostek 9:9 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Niedźwiada Dolna LKS Jar Kielnarowa 10:8 Szczegóły
2017-11-22
g. 17:00

3
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów ZŚ AZS II Rzeszów 10:4 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Kańczuga UKS Kępa I Dębica 0:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
TG Sokół Dynów GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa PKS Kolping IV Jarosław 3:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Niedźwiada Dolna 10:6 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LKS Jar Kielnarowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
ZŚ AZS II Rzeszów LKS Kańczuga 10:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
UKS Kępa I Dębica ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 10:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
PKS Kolping IV Jarosław TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
PKS Kolping IV Jarosław LKS Brzostowianka II Brzostek 4:10 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Jar Kielnarowa 10:7 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS SP Nr 1 Leżajsk ZŚ AZS II Rzeszów 10:0 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00

5
UKS Niedźwiada Dolna UKS Kępa I Dębica 4:10 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
TG Sokół Dynów LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka II Brzostek GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:6 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Jar Kielnarowa PKS Kolping IV Jarosław 10:5 Szczegóły
2017-11-20
g. 17:00

6
ZŚ AZS II Rzeszów UKS Niedźwiada Dolna 5:10 Szczegóły
2017-11-21
g. 18:00

6
UKS Kępa I Dębica UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:2 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Kańczuga UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 7:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów TG Sokół Dynów 10:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów LKS Brzostowianka II Brzostek 6:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LKS Kańczuga LKS Jar Kielnarowa 9:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
TG Sokół Dynów ZŚ AZS II Rzeszów 9:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS Kępa I Dębica 2:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
PKS Kolping IV Jarosław UKS Niedźwiada Dolna 10:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:4 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Kańczuga 10:2 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LKS Jar Kielnarowa ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-12-09
g. 11:00

8
ZŚ AZS II Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:7 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Kępa I Dębica TG Sokół Dynów 10:1 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Niedźwiada Dolna GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 10:4 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS SP Nr 1 Leżajsk PKS Kolping IV Jarosław 10:5 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
UKS Kępa I Dębica LKS Brzostowianka II Brzostek 10:1 Szczegóły
2018-01-06
g. 11:00

9
ZŚ AZS II Rzeszów LKS Jar Kielnarowa 3:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
PKS Kolping IV Jarosław LKS Kańczuga 3:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 10:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
TG Sokół Dynów UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa UKS SP Nr 1 Leżajsk 5:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka II Brzostek ZŚ AZS II Rzeszów 10:0 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Jar Kielnarowa UKS Kępa I Dębica 1:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Kańczuga GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów PKS Kolping IV Jarosław 10:5 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS Niedźwiada Dolna UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS SP Nr 1 Leżajsk TG Sokół Dynów 10:1 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
LKS Jar Kielnarowa LKS Brzostowianka II Brzostek 10:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
UKS Kępa I Dębica ZŚ AZS II Rzeszów 10:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów LKS Kańczuga 4:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
PKS Kolping IV Jarosław GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 8:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
TG Sokół Dynów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
LKS Jar Kielnarowa UKS Niedźwiada Dolna 9:9 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski LKS Brzostowianka II Brzostek 5:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
UKS SP Nr 1 Leżajsk UKS Kępa I Dębica 2:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
PKS Kolping IV Jarosław UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 8:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
LKS Kańczuga ZŚ AZS II Rzeszów 10:0 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
TG Sokół Dynów ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
UKS Niedźwiada Dolna UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:4 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka II Brzostek LKS Jar Kielnarowa 10:6 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Kępa I Dębica 7:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
TG Sokół Dynów PKS Kolping IV Jarosław 2:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00

13
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa LKS Kańczuga 2:10 Szczegóły
2018-03-03
g. 11:00

13
ZŚ AZS II Rzeszów ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 0:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
UKS SP Nr 1 Leżajsk GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 2:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
UKS Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka II Brzostek 10:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
UKS Kępa I Dębica LKS Jar Kielnarowa 10:2 Szczegóły
2018-03-10
g. 11:00

14
ZŚ AZS II Rzeszów TG Sokół Dynów 0:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
LKS Kańczuga PKS Kolping IV Jarosław 10:7 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

14
ZŚ AZS Sanex III Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 10:6 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
LKS Jar Kielnarowa GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski 9:9 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS SP Nr 1 Leżajsk 10:2 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
UKS Kępa I Dębica UKS Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa ZŚ AZS II Rzeszów 10:0 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
LKS Kańczuga TG Sokół Dynów 10:8 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

15
PKS Kolping IV Jarosław ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 8:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
UKS SP Nr 1 Leżajsk LKS Jar Kielnarowa 5:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
GLKS Jawor 1955 Jawornik Polski UKS Niedźwiada Dolna 3:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka II Brzostek UKS Kępa I Dębica 10:1 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa TG Sokół Dynów 3:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
PKS Kolping IV Jarosław ZŚ AZS II Rzeszów 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

16
LKS Kańczuga ZŚ AZS Sanex III Rzeszów 9:9 Szczegóły