Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 15 28 148:50
2. LUKS Burza I Rogi 16 25 144:88
3. GMKS Strzelec II Frysztak 15 23 128:86
4. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 15 15 115:118
5. PKS Kolping III Jarosław 16 15 117:125
6. LZS Kąkolówka 15 13 105:109

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 15 116:113
2. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 120:128
3. ZŚ AZS I Rzeszów 16 13 116:128
4. PUKS Arka Łętownia 16 12 99:127
5. LKS I Turze Pole 16 10 78:140
6. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 5 77:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00

1
LUKS Strażak I Niżna Łąka LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2017-10-11
g. 20:00

1
LKS I Turze Pole GMKS Strzelec II Frysztak 2:10 Szczegóły
2017-09-30
g. 16:00

1
LUKS Burza I Rogi ZŚ AZS I Rzeszów 10:4 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka I Brzostek 3:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

1
PKS Kolping III Jarosław UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 9:9 Szczegóły
2017-10-14
g. 11:00

2
ZŚ AZS I Rzeszów LKS I Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza I Rogi 10:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LZS Kąkolówka UKS Olimp I Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka I Brzostek PKS Kolping III Jarosław 7:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa PUKS Arka Łętownia 10:7 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia ZŚ AZS I Rzeszów 6:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
PKS Kolping III Jarosław GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Olimp I Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka I Brzostek LUKS Strażak I Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2017-10-21
g. 16:00

3
LUKS Burza I Rogi LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2017-10-25
g. 19:00

3
LKS I Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 3:10 Szczegóły
2017-11-04
g. 11:00

4
ZŚ AZS I Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 10:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
GMKS Strzelec II Frysztak PUKS Arka Łętownia 10:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka I Brzostek 10:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka LKS I Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Burza I Rogi 5:10 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno ZŚ AZS I Rzeszów 10:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
LZS Kąkolówka GMKS Strzelec II Frysztak 5:10 Szczegóły
2017-11-15
g. 17:00

5
PUKS Arka Łętownia UKS Olimp I Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
PKS Kolping III Jarosław LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 16:00

5
LUKS Burza I Rogi LKS Brzostowianka I Brzostek 10:1 Szczegóły
2017-11-25
g. 17:00

5
LKS I Turze Pole UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:4 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
ZŚ AZS I Rzeszów LZS Kąkolówka 1:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
GMKS Strzelec II Frysztak KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:7 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
UKS Olimp I Łęki Dukielskie PKS Kolping III Jarosław 8:10 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LUKS Strażak I Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia 10:5 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS I Turze Pole 10:0 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LUKS Burza I Rogi 3:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa ZŚ AZS I Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka I Brzostek GMKS Strzelec II Frysztak 0:10 Szczegóły
2017-12-02
g. 16:00

7
LUKS Burza I Rogi UKS Olimp I Łęki Dukielskie 6:10 Szczegóły
2017-12-02
g. 17:00

7
LKS I Turze Pole LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:7 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PKS Kolping III Jarosław 10:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia 10:0 Szczegóły
2017-12-09
g. 11:00

8
ZŚ AZS I Rzeszów LKS Brzostowianka I Brzostek 6:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:3 Szczegóły
2017-12-13
g. 17:00

8
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS I Turze Pole 10:1 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi 5:10 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
PKS Kolping III Jarosław LZS Kąkolówka 10:2 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 3:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
LUKS Strażak I Niżna Łąka ZŚ AZS I Rzeszów 7:10 Szczegóły
2018-01-19
g. 19:00

9
UKS Olimp I Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak 10:0 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Brzostowianka I Brzostek 9:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
LZS Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:3 Szczegóły
2018-01-27
g. 14:00

9
LUKS Burza I Rogi PKS Kolping III Jarosław 10:8 Szczegóły
2018-01-06
g. 17:00

9
LKS I Turze Pole PUKS Arka Łętownia 10:5 Szczegóły
2018-02-08
g. 17:00

10
ZŚ AZS I Rzeszów UKS Olimp I Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:3 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka I Brzostek LZS Kąkolówka 10:3 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 8:10 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
PKS Kolping III Jarosław LKS I Turze Pole 10:1 Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia LUKS Burza I Rogi 9:9 Szczegóły
2018-02-09
g. 17:00

11
GMKS Strzelec II Frysztak ZŚ AZS I Rzeszów 10:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Olimp I Łęki Dukielskie 4:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka I Brzostek 10:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LZS Kąkolówka 6:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
PUKS Arka Łętownia PKS Kolping III Jarosław 9:9 Szczegóły
2018-02-03
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi LKS I Turze Pole 10:3 Szczegóły
2018-02-24
g. 16:00

12
LUKS Burza I Rogi KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:3 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
GMKS Strzelec II Frysztak PKS Kolping III Jarosław 10:5 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LZS Kąkolówka 10:3 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS I Turze Pole 6:10 Szczegóły
2018-02-24
g. 11:00

12
ZŚ AZS I Rzeszów LUKS Strażak I Niżna Łąka 7:10 Szczegóły
2018-02-25
g. 11:00

12
LKS Brzostowianka I Brzostek PUKS Arka Łętownia 4:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

13
LZS Kąkolówka LUKS Burza I Rogi 2:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

13
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno GMKS Strzelec II Frysztak 8:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

13
PKS Kolping III Jarosław UKS Olimp I Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

13
PUKS Arka Łętownia LKS I Turze Pole 10:6 Szczegóły
2018-03-10
g. 11:00

13
ZŚ AZS I Rzeszów UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00

13
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS Brzostowianka I Brzostek 10:7 Szczegóły
2018-04-27
g. 17:00

14
LZS Kąkolówka PKS Kolping III Jarosław 9:9 Szczegóły
2018-03-17
g. 16:00

14
LUKS Burza I Rogi GMKS Strzelec II Frysztak 10:7 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

14
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno UKS Olimp I Łęki Dukielskie 1:10 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

14
PUKS Arka Łętownia LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

14
LKS I Turze Pole ZŚ AZS I Rzeszów 9:9 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00

14
LKS Brzostowianka I Brzostek UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
PKS Kolping III Jarosław KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 6:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
GMKS Strzelec II Frysztak LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LUKS Burza I Rogi 10:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LUKS Strażak I Niżna Łąka 3:10 Szczegóły
2018-04-22
g. 15:00

15
ZŚ AZS I Rzeszów PUKS Arka Łętownia 7:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00

15
LKS I Turze Pole LKS Brzostowianka I Brzostek 9:9 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00

16
LZS Kąkolówka KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00

16
PKS Kolping III Jarosław LUKS Burza I Rogi 0:10 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00

16
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Olimp I Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00

16
PUKS Arka Łętownia UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:0 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00

16
LUKS Strażak I Niżna Łąka LKS I Turze Pole 10:0 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00

16
LKS Brzostowianka I Brzostek ZŚ AZS I Rzeszów 10:4 Szczegóły