Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 5 10 50:16
2. LUKS Burza I Rogi 5 8 47:28
3. ZŚ AZS I Rzeszów 5 6 42:32
4. PKS Kolping III Jarosław 4 6 34:27
5. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 5 6 41:37
6. GMKS Strzelec II Frysztak 3 4 22:19
7. LUKS Strażak I Niżna Łąka 5 4 42:46
8. LZS Kąkolówka 4 3 32:31
9. LKS Brzostowianka I Brzostek 5 3 32:42
10. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3 2 18:27
11. PUKS Arka Łętownia 4 0 16:40
12. LKS I Turze Pole 4 0 9:40

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-08
g. 11:00

1
LUKS Strażak I Niżna Łąka LZS Kąkolówka 9:9 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
UKS Olimp I Łęki Dukielskie KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 10:6 Szczegóły
2017-10-11
g. 20:00

1
LKS I Turze Pole GMKS Strzelec II Frysztak 2:10 Szczegóły
2017-09-30
g. 16:00

1
LUKS Burza I Rogi ZŚ AZS I Rzeszów 10:4 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00

1
PUKS Arka Łętownia LKS Brzostowianka I Brzostek 3:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

1
PKS Kolping III Jarosław UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa -:- Szczegóły
2017-10-14
g. 11:00

2
ZŚ AZS I Rzeszów LKS I Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Burza I Rogi 10:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LZS Kąkolówka UKS Olimp I Łęki Dukielskie 5:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:6 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka I Brzostek PKS Kolping III Jarosław 7:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00

2
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa PUKS Arka Łętownia 10:7 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
PUKS Arka Łętownia ZŚ AZS I Rzeszów 6:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

3
PKS Kolping III Jarosław GMKS Strzelec II Frysztak 10:2 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa UKS Olimp I Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka I Brzostek LUKS Strażak I Niżna Łąka 9:9 Szczegóły
2017-10-21
g. 16:00

3
LUKS Burza I Rogi LZS Kąkolówka 10:8 Szczegóły
2017-10-25
g. 19:00

3
LKS I Turze Pole KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 3:10 Szczegóły
2017-11-04
g. 11:00

4
ZŚ AZS I Rzeszów PKS Kolping III Jarosław 10:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
GMKS Strzelec II Frysztak PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS Brzostowianka I Brzostek 10:5 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 10:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
LZS Kąkolówka LKS I Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00

4
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LUKS Burza I Rogi 5:10 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno ZŚ AZS I Rzeszów 10:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 11:00

5
LZS Kąkolówka GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2017-11-15
g. 17:00

5
PUKS Arka Łętownia UKS Olimp I Łęki Dukielskie 0:10 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00

5
PKS Kolping III Jarosław LUKS Strażak I Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 16:00

5
LUKS Burza I Rogi LKS Brzostowianka I Brzostek 10:1 Szczegóły
2017-11-25
g. 17:00

5
LKS I Turze Pole UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa -:- Szczegóły
2017-11-18
g. 11:00

6
ZŚ AZS I Rzeszów LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
GMKS Strzelec II Frysztak KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
UKS Olimp I Łęki Dukielskie PKS Kolping III Jarosław -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LUKS Strażak I Niżna Łąka PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka I Brzostek LKS I Turze Pole -:- Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00

6
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa ZŚ AZS I Rzeszów -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LKS Brzostowianka I Brzostek GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2017-12-02
g. 16:00

7
LUKS Burza I Rogi UKS Olimp I Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2017-12-02
g. 17:00

7
LKS I Turze Pole LUKS Strażak I Niżna Łąka -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno PKS Kolping III Jarosław -:- Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00

7
LZS Kąkolówka PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2017-12-09
g. 11:00

8
ZŚ AZS I Rzeszów LKS Brzostowianka I Brzostek -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
GMKS Strzelec II Frysztak UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
UKS Olimp I Łęki Dukielskie LKS I Turze Pole -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
LUKS Strażak I Niżna Łąka LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
PKS Kolping III Jarosław LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00

8
PUKS Arka Łętownia KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
LUKS Strażak I Niżna Łąka ZŚ AZS I Rzeszów -:- Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
UKS Olimp I Łęki Dukielskie GMKS Strzelec II Frysztak -:- Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LKS Brzostowianka I Brzostek -:- Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00

9
LZS Kąkolówka UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa -:- Szczegóły
2018-01-06
g. 16:00

9
LUKS Burza I Rogi PKS Kolping III Jarosław -:- Szczegóły
2018-01-06
g. 17:00

9
LKS I Turze Pole PUKS Arka Łętownia -:- Szczegóły
2018-01-20
g. 11:00

10
ZŚ AZS I Rzeszów UKS Olimp I Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
GMKS Strzelec II Frysztak LUKS Strażak I Niżna Łąka -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
LKS Brzostowianka I Brzostek LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa KSTS MOSiR Karpaty II Krosno -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
PKS Kolping III Jarosław LKS I Turze Pole -:- Szczegóły
2018-01-21
g. 11:00

10
PUKS Arka Łętownia LUKS Burza I Rogi -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
GMKS Strzelec II Frysztak ZŚ AZS I Rzeszów -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
LUKS Strażak I Niżna Łąka UKS Olimp I Łęki Dukielskie -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa LKS Brzostowianka I Brzostek -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
KSTS MOSiR Karpaty II Krosno LZS Kąkolówka -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00

11
PUKS Arka Łętownia PKS Kolping III Jarosław -:- Szczegóły
2018-02-03
g. 16:00

11
LUKS Burza I Rogi LKS I Turze Pole -:- Szczegóły