Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska Z)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Olimp II Łęki Dukielskie 15 28 148:70
2. TKS Pro-Familia I Wojaszówka 15 27 144:38
3. UKS Cebulka Warzyce 15 19 124:92
4. UKS Spin II Jasło 15 17 115:91
5. LKS Błyskawica Leśniówka 15 12 83:127
6. LUKS Strażak III Niżna Łąka 15 10 99:121

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 14 15 101:96
2. PKS Bartek II Dębowiec 14 15 115:94
3. MKS Skarbek Gogołów 14 12 91:107
4. LKS Strażak III Bratkówka 14 5 57:135
5. TKS Pro-Familia II Wojaszówka 14 0 34:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 11:00

1
UKS Spin II Jasło UKS Olimp II Łęki Dukielskie 8:10 Szczegóły
2016-10-26
g. 17:00

1
UKS Cebulka Warzyce LKS Strażak III Bratkówka 10:4 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Błyskawica Leśniówka MKS Skarbek Gogołów 9:9 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
TKS Pro-Familia II Wojaszówka PKS Bartek II Dębowiec 0:10 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
LUKS Strażak III Niżna Łąka GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 10:5 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
TKS Pro-Familia I Wojaszówka UKS Spin II Jasło 10:3 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
MKS Skarbek Gogołów UKS Cebulka Warzyce 10:8 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS Strażak III Bratkówka LKS Błyskawica Leśniówka 5:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
PKS Bartek II Dębowiec LUKS Strażak III Niżna Łąka 8:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:3 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

3
TKS Pro-Familia II Wojaszówka TKS Pro-Familia I Wojaszówka 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak UKS Cebulka Warzyce 4:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
PKS Bartek II Dębowiec LKS Błyskawica Leśniówka 7:10 Szczegóły
2016-10-15
g. 11:00

3
UKS Spin II Jasło LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2016-10-26
g. 17:00

4
TKS Pro-Familia I Wojaszówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:2 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
UKS Olimp II Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:3 Szczegóły
2016-10-29
g. 10:00

4
UKS Cebulka Warzyce PKS Bartek II Dębowiec 9:9 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS Błyskawica Leśniówka GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 9:9 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
MKS Skarbek Gogołów UKS Spin II Jasło 2:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LKS Strażak III Bratkówka TKS Pro-Familia I Wojaszówka 0:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
MKS Skarbek Gogołów UKS Olimp II Łęki Dukielskie 3:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
TKS Pro-Familia II Wojaszówka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LUKS Strażak III Niżna Łąka LKS Błyskawica Leśniówka 8:10 Szczegóły
2016-11-05
g. 11:00

5
UKS Spin II Jasło GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 10:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
TKS Pro-Familia I Wojaszówka MKS Skarbek Gogołów 10:0 Szczegóły
2016-11-15
g. 18:00

6
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2016-11-12
g. 11:00

6
UKS Cebulka Warzyce LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS Błyskawica Leśniówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
PKS Bartek II Dębowiec UKS Spin II Jasło 9:9 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak TKS Pro-Familia I Wojaszówka 0:10 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

7
PKS Bartek II Dębowiec UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2016-11-26
g. 11:00

7
UKS Spin II Jasło LKS Błyskawica Leśniówka 10:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
LKS Strażak III Bratkówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 4:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
MKS Skarbek Gogołów TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:1 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
TKS Pro-Familia I Wojaszówka PKS Bartek II Dębowiec 10:2 Szczegóły
2016-12-07
g. 17:30

8
UKS Olimp II Łęki Dukielskie GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 10:4 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

8
UKS Cebulka Warzyce UKS Spin II Jasło 10:2 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LUKS Strażak III Niżna Łąka MKS Skarbek Gogołów 10:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LKS Strażak III Bratkówka 8:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LKS Błyskawica Leśniówka TKS Pro-Familia I Wojaszówka 1:10 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

9
UKS Cebulka Warzyce UKS Olimp II Łęki Dukielskie 7:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LKS Strażak III Bratkówka PKS Bartek II Dębowiec 2:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
MKS Skarbek Gogołów GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 7:10 Szczegóły
2016-12-10
g. 11:00

9
UKS Spin II Jasło TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:0 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
TKS Pro-Familia I Wojaszówka UKS Cebulka Warzyce 10:3 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LKS Błyskawica Leśniówka 10:0 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
PKS Bartek II Dębowiec MKS Skarbek Gogołów 10:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak LKS Strażak III Bratkówka 10:3 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Spin II Jasło 5:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
UKS Olimp II Łęki Dukielskie TKS Pro-Familia I Wojaszówka 10:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak PKS Bartek II Dębowiec 10:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS Strażak III Bratkówka MKS Skarbek Gogołów 3:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
TKS Pro-Familia II Wojaszówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 0:10 Szczegóły
2017-02-04
g. 11:00

12
UKS Cebulka Warzyce LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2017-02-04
g. 11:00

12
UKS Spin II Jasło TKS Pro-Familia I Wojaszówka 2:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

12
UKS Olimp II Łęki Dukielskie LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

12
PKS Bartek II Dębowiec TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:2 Szczegóły
2017-02-09
g. 18:00

12
LKS Strażak III Bratkówka GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 4:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
LUKS Strażak III Niżna Łąka UKS Cebulka Warzyce 2:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
TKS Pro-Familia I Wojaszówka LKS Błyskawica Leśniówka 10:1 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Spin II Jasło 10:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
MKS Skarbek Gogołów PKS Bartek II Dębowiec 10:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
TKS Pro-Familia II Wojaszówka GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 5:10 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

14
UKS Spin II Jasło LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:5 Szczegóły
2017-03-04
g. 11:00

14
UKS Cebulka Warzyce TKS Pro-Familia I Wojaszówka 1:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 2:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
TKS Pro-Familia II Wojaszówka MKS Skarbek Gogołów 1:10 Szczegóły
2017-03-10
g. 18:00

14
PKS Bartek II Dębowiec LKS Strażak III Bratkówka 10:1 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Błyskawica Leśniówka UKS Spin II Jasło 0:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LUKS Strażak III Niżna Łąka TKS Pro-Familia I Wojaszówka 4:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
UKS Olimp II Łęki Dukielskie UKS Cebulka Warzyce 10:6 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Strażak III Bratkówka TKS Pro-Familia II Wojaszówka 10:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak MKS Skarbek Gogołów 10:0 Szczegóły
2017-04-01
g. 11:00

16
UKS Spin II Jasło UKS Cebulka Warzyce 5:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
TKS Pro-Familia I Wojaszówka UKS Olimp II Łęki Dukielskie 9:9 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
MKS Skarbek Gogołów LKS Strażak III Bratkówka 9:9 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
PKS Bartek II Dębowiec GMKS Strzelec-Pegaz IV Frysztak 10:5 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
LKS Błyskawica Leśniówka LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:8 Szczegóły