Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 16 29 150:57
2. LKS Parnas Stara Wieś 16 25 146:79
3. PKS Iskra Blizne 16 24 142:79
4. KTS I Brzozów 16 19 133:100
5. SKT G3 Sanok 16 18 135:105
6. LKS II Turze Pole 16 16 107:111

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 16 14 106:116
2. UKS Tornado Wrocanka 16 14 91:111
3. KTS II Brzozów 16 13 92:126
4. LKS III Turze Pole 16 12 91:125
5. KS II Nagórzany 16 5 73:148
6. LUKS Burza III Rogi 16 3 48:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00

1
KS II Nagórzany UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 1:10 Szczegóły
2016-10-01
g. 16:00

1
LUKS Burza III Rogi LKS II Turze Pole 5:10 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS Parnas Stara Wieś KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
PKS Iskra Blizne KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:3 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
LKS III Turze Pole KTS I Brzozów 5:10 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00

1
UKS Tornado Wrocanka SKT G3 Sanok 1:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
LKS II Turze Pole KS II Nagórzany 10:0 Szczegóły
2016-10-11
g. 17:30

2
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS Parnas Stara Wieś 0:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
KTS II Brzozów PKS Iskra Blizne 3:10 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
KTS I Brzozów UKS Tornado Wrocanka 10:1 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

2
SKT G3 Sanok LKS III Turze Pole 10:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
LKS III Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
UKS Tornado Wrocanka LKS II Turze Pole 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
SKT G3 Sanok LKS Parnas Stara Wieś 9:9 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
KTS I Brzozów PKS Iskra Blizne 6:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00

3
KS II Nagórzany KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 1:10 Szczegóły
2016-10-15
g. 16:00

3
LUKS Burza III Rogi KTS II Brzozów 4:10 Szczegóły
2016-11-13
g. 14:00

4
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna UKS Tornado Wrocanka 10:1 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

4
LKS II Turze Pole LKS III Turze Pole 10:2 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
LKS Parnas Stara Wieś KTS I Brzozów 9:9 Szczegóły
2016-11-19
g. 11:00

4
PKS Iskra Blizne SKT G3 Sanok 10:7 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LUKS Burza III Rogi 10:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

4
KTS II Brzozów KS II Nagórzany 9:9 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
KTS II Brzozów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3:10 Szczegóły
2016-10-28
g. 18:00

5
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS II Turze Pole 8:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
LKS III Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
UKS Tornado Wrocanka PKS Iskra Blizne 1:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00

5
KS II Nagórzany KTS I Brzozów 3:10 Szczegóły
2016-11-05
g. 16:00

5
LUKS Burza III Rogi SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS II Turze Pole KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
LKS Parnas Stara Wieś UKS Tornado Wrocanka 10:0 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
PKS Iskra Blizne LKS III Turze Pole 10:2 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
KTS I Brzozów LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

6
SKT G3 Sanok KS II Nagórzany 10:2 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
SKT G3 Sanok UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 4:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
KTS I Brzozów LKS II Turze Pole 8:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
KS II Nagórzany LKS Parnas Stara Wieś 3:10 Szczegóły
2016-11-26
g. 16:00

7
LUKS Burza III Rogi PKS Iskra Blizne 6:10 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

7
KTS II Brzozów UKS Tornado Wrocanka 10:4 Szczegóły
2016-11-26
g. 10:00

7
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne LKS III Turze Pole 6:10 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna KTS I Brzozów 10:3 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LKS II Turze Pole SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
LKS Parnas Stara Wieś LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

8
PKS Iskra Blizne KS II Nagórzany 10:1 Szczegóły
2016-12-01
g. 19:00

8
UKS Tornado Wrocanka KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:6 Szczegóły
2016-12-04
g. 14:00

8
LKS III Turze Pole KTS II Brzozów 10:6 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
PKS Iskra Blizne UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 3:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
LKS Parnas Stara Wieś LKS II Turze Pole 9:9 Szczegóły
2016-09-30
g. 16:00

9
KTS II Brzozów KTS I Brzozów 4:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne SKT G3 Sanok 3:10 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

9
KS II Nagórzany UKS Tornado Wrocanka 7:10 Szczegóły
2016-12-10
g. 16:00

9
LUKS Burza III Rogi LKS III Turze Pole 0:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS Parnas Stara Wieś 10:5 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LKS II Turze Pole PKS Iskra Blizne 2:10 Szczegóły
2016-12-18
g. 16:00

10
KTS I Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
SKT G3 Sanok KTS II Brzozów 10:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
UKS Tornado Wrocanka LUKS Burza III Rogi 10:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00

10
LKS III Turze Pole KS II Nagórzany 10:5 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS II Turze Pole UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 6:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
PKS Iskra Blizne LKS Parnas Stara Wieś 5:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
SKT G3 Sanok KTS I Brzozów 5:10 Szczegóły
2017-01-14
g. 16:00

11
KTS II Brzozów KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 6:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
LKS III Turze Pole UKS Tornado Wrocanka 3:10 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00

11
KS II Nagórzany LUKS Burza III Rogi 10:2 Szczegóły
2017-02-12
g. 11:00

12
KTS I Brzozów LKS Parnas Stara Wieś 7:10 Szczegóły
2017-02-12
g. 11:00

12
PKS Iskra Blizne LKS II Turze Pole 10:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00

12
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna SKT G3 Sanok 9:9 Szczegóły
2017-02-03
g. 18:30

12
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KS II Nagórzany 10:6 Szczegóły
2017-02-12
g. 11:00

12
KTS II Brzozów LKS III Turze Pole 10:5 Szczegóły
2017-02-04
g. 16:00

12
LUKS Burza III Rogi UKS Tornado Wrocanka 2:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
LKS Parnas Stara Wieś SKT G3 Sanok 10:6 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

13
PKS Iskra Blizne KTS I Brzozów 10:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2017-02-24
g. 18:00

13
LUKS Burza III Rogi KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 0:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
KS II Nagórzany LKS III Turze Pole 10:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

13
UKS Tornado Wrocanka KTS II Brzozów 8:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
SKT G3 Sanok LKS II Turze Pole 10:1 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
LKS Parnas Stara Wieś PKS Iskra Blizne 10:6 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
KTS I Brzozów UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 5:10 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
KTS II Brzozów LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

14
LKS III Turze Pole KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 10:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00

14
UKS Tornado Wrocanka KS II Nagórzany 10:1 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS II Turze Pole KTS I Brzozów 5:10 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00

15
SKT G3 Sanok PKS Iskra Blizne 10:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS Parnas Stara Wieś UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 4:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
KS II Nagórzany KTS II Brzozów 6:10 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00

15
LKS III Turze Pole LUKS Burza III Rogi 10:0 Szczegóły
2017-03-14
g. 19:00

15
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne UKS Tornado Wrocanka 10:5 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
KTS I Brzozów SKT G3 Sanok 10:7 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
LKS II Turze Pole LKS Parnas Stara Wieś 2:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna PKS Iskra Blizne 1:10 Szczegóły
2017-04-01
g. 16:00

16
LUKS Burza III Rogi KS II Nagórzany 10:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
KTS GOSiR III Krościenko Wyżne KTS II Brzozów 10:0 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

16
UKS Tornado Wrocanka LKS III Turze Pole 10:1 Szczegóły