Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika VII Rzeszów 14 25 171:81
2. UKS II Niedźwiada Dolna 14 24 159:93
3. KS I Głobikowa 14 19 153:99
4. KS Przybyszówka Rzeszów 13 16 151:83
5. LKS Brzostowianka IV Brzostek 14 12 131:121
6. MKSTS Mielec 14 10 108:144
7. SSTS Chorzelów 13 4 80:154
8. KS II Głobikowa 14 0 37:215

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 11:00

1
UKS II Niedźwiada Dolna KS Przybyszówka Rzeszów 12:6 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

1
LKS Brzostowianka IV Brzostek SSTS Chorzelów 12:6 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

1
KU AZS Politechnika VII Rzeszów KS I Głobikowa 12:6 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00

1
KS II Głobikowa MKSTS Mielec 0:18 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

2
MKSTS Mielec UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

2
KS I Głobikowa KS Przybyszówka Rzeszów 10:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

2
LKS Brzostowianka IV Brzostek KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00

2
SSTS Chorzelów KS II Głobikowa 15:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

3
MKSTS Mielec SSTS Chorzelów 13:5 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

3
UKS II Niedźwiada Dolna KS I Głobikowa 10:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

3
LKS Brzostowianka IV Brzostek KS Przybyszówka Rzeszów 5:13 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00

3
KS II Głobikowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów 0:18 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

4
KS I Głobikowa MKSTS Mielec 15:3 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

4
KU AZS Politechnika VII Rzeszów SSTS Chorzelów 12:6 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

4
UKS II Niedźwiada Dolna LKS Brzostowianka IV Brzostek 11:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00

4
KS II Głobikowa KS Przybyszówka Rzeszów 1:17 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

5
MKSTS Mielec KU AZS Politechnika VII Rzeszów 2:16 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

5
LKS Brzostowianka IV Brzostek KS I Głobikowa 9:9 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

5
SSTS Chorzelów KS Przybyszówka Rzeszów 2:16 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00

5
KS II Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 3:15 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
LKS Brzostowianka IV Brzostek MKSTS Mielec 11:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
KU AZS Politechnika VII Rzeszów KS Przybyszówka Rzeszów 10:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
UKS II Niedźwiada Dolna SSTS Chorzelów 13:5 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00

6
KS I Głobikowa KS II Głobikowa 14:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
MKSTS Mielec KS Przybyszówka Rzeszów 3:15 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
KU AZS Politechnika VII Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 12:6 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
SSTS Chorzelów KS I Głobikowa 7:11 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00

7
KS II Głobikowa LKS Brzostowianka IV Brzostek 1:17 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

8
KS Przybyszówka Rzeszów LKS Brzostowianka IV Brzostek 12:6 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

8
SSTS Chorzelów UKS II Niedźwiada Dolna 3:15 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

8
MKSTS Mielec KS I Głobikowa 4:14 Szczegóły
2017-02-19
g. 11:00

8
KU AZS Politechnika VII Rzeszów KS II Głobikowa 17:1 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

9
SSTS Chorzelów KU AZS Politechnika VII Rzeszów 4:14 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

9
LKS Brzostowianka IV Brzostek UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

9
KS Przybyszówka Rzeszów KS I Głobikowa 11:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00

9
MKSTS Mielec KS II Głobikowa 13:5 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

10
KU AZS Politechnika VII Rzeszów MKSTS Mielec 13:5 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

10
SSTS Chorzelów LKS Brzostowianka IV Brzostek 6:12 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

10
KS I Głobikowa UKS II Niedźwiada Dolna 10:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00

10
KS Przybyszówka Rzeszów KS II Głobikowa 16:2 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
KU AZS Politechnika VII Rzeszów LKS Brzostowianka IV Brzostek 9:9 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
KS Przybyszówka Rzeszów MKSTS Mielec 13:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
KS I Głobikowa SSTS Chorzelów 15:3 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00

11
UKS II Niedźwiada Dolna KS II Głobikowa 16:2 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
KS Przybyszówka Rzeszów KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
KS I Głobikowa LKS Brzostowianka IV Brzostek 11:7 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
UKS II Niedźwiada Dolna MKSTS Mielec 13:5 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00

12
KS II Głobikowa SSTS Chorzelów 6:12 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
KS Przybyszówka Rzeszów UKS II Niedźwiada Dolna 8:10 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
KS I Głobikowa KU AZS Politechnika VII Rzeszów 8:10 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
SSTS Chorzelów MKSTS Mielec 6:12 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00

13
LKS Brzostowianka IV Brzostek KS II Głobikowa 12:6 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00

14
UKS II Niedźwiada Dolna KU AZS Politechnika VII Rzeszów 10:8 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00

14
KS Przybyszówka Rzeszów SSTS Chorzelów -:- Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00

14
MKSTS Mielec LKS Brzostowianka IV Brzostek 10:8 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00

14
KS II Głobikowa KS I Głobikowa 3:15 Szczegóły